Biblioteka

Uczniowie obejrzeli wystawę zorganizowaną w dniach 29 październik-5 grudzień 2018r. przez Miejską i Powiatową Bibliotekę Publiczną w Kolbuszowej
"Kolbuszowianie w walce o niepodległość 1914-1918 r." 
 

 

 Z okazji Światowego Dnia Walki z  AIDS  w dniu 4 grudnia 2018r.  odbyła się Szkolna Olimpiada Wiedzy o HIV/AIDS.

        W konkursie wzięło udział 5 osób, które przedstawiły prezentacje związane  z problematyką wirusa HIV i AIDS.

        Po ocenie prezentacji organizatorzy konkursu w składzie : Dorota Markusiewicz, Jolanta Zwolska i Marta Posłuszny przyznali następujące miejsca:

I miejsce- Michał Augustyn kl. 2C

II miejsce- Krystian Wołowiec kl. 2E

III miejsce- Wiktoria Hołubowska- kl. 3E

Wyróżnienia:  Marcin Grądzki kl. 3E i Weronika Rozmus kl.3E

                                                                        Organizatorzy:

Dorota Markusiewicz,

 Jolanta Zwolska 

 Marta Posłuszny

Uczennice klasy IV D wykonują tablice o Zbigniewie Herbercie.

 

      Z okazji Światowego Dnia Rzucania Palenia Tytoniu 15 listopada 2018 roku  w Zespole Szkół Technicznych odbył się szkolny konkurs wiedzy o tytoniu.            

W konkursie wzięło udział 33 uczniów z klas: 2B,2C,3A oraz 3B.

Komisja w składzie Dorota Markusiewicz, Jolanta Zwolska i Marta Posłuszny

     przyznała następujące miejsca:

I miejsce -         Magdalena Kurdziel 2C           40/40 pkt.

                          Witold Klecha 3B                    40/40 pkt.

II miejsce -        Elżbieta Piechota 2C               39/40 pkt.

                          Jaskot Maksymilian 3B           39/40 pkt.

III miejsce -       Michał Augustyn  2C              32/40 pkt.

Wyróżnienie -   Jogodziński  Łukasz 2B           31/40 pkt.

 

Pozostali uczestnicy uzyskali punktacje:

1.Pasek Szymon 3B                                           29/40 pkt

2. Nowak Daniel                                               29/40 pkt.

3.Wisz Jakub 2B                                               24/40 pkt.

4.Fryzeł Szymon 2B                                         24/40 pkt.

5.Jachyra Krystian 2B                                      24/40 pkt.

6.Kosiorowski Tomasz  2B                              23/40 pkt.

7.Płaza Łukasz 3A                                            23/40 pkt.

8.Hałka Adrian 3A                                           23/40 pkt.

      9.Wójcik Mateusz  2B                                      22/40 pkt.

10.Zdyrski Kamil  2B                                       22/40 pkt.

11.Kiwak Bartosz  2B                                      22/40 pkt.

12.Pachucki Łukasz  2B                                   22/40 pkt.

13.Burek Marcin  2B                                      21/40 pkt.

14.Surdej Patryk  3B                                      20/40 pkt.

15.Bieleń Piotr  3A                                        20/40 pkt.

16.Gul Rafał 2B                                             20/40 pkt.

17.Gorczycz Damian  2B                               20/40 pkt.

18.Zuber  Kamil  3B                                      19/40 pkt.

19.Zieliński Rafał  2B                                    19/40 pkt.

20.Boguń Adrian  2B                                     19/40 pkt.

21.Byczek Krystian  2B                                 19/40 pkt.

22.Piskadło Christian  3B                              19/40 pkt.

23.Węglarz Paweł  3B                                   18/41 pkt.

24.Stąpor Dawid  3B                                     17/40 pkt.

25.Wróblewski Piotr  3B                               13/40 pkt.

26.Samojedny Filip  3B                                 13/40 pkt.

27.Piechota Krzysztof  3B                               9/40 pkt.

Organizatorzy:

D. Markusiewicz ,J.Zwolska, M. Posłuszny

 

 

 15 listopada 2017r. o godzinie 9.00 w Zespole Szkół Technicznych odbędzie się

 

Szkolny konkurs wiedzy o tytoniu

     organizowany w ramach Światowego Dnia Rzucania Palenia Tytoniu.

 

Konkurs przeprowadzony będzie w formie testu. Zadania związane będą z problematyką  i profilaktyką rzucania palenia.

W konkursie mogą wziąć udział wszyscy uczniowie ZST. Zapraszamy do udziału  w konkursie.

 

Organizatorzy:

Dorota Marusiewicz

Jolanta Zwolska

Marta Posłuszny

Polish English French German Italian Russian

 

 

 

Losowe zdjęcie

Osób online

Odwiedza nas 197 gości oraz 0 użytkowników.

Firmy przyjazne szkole












 



 


 



PPUH Zakład Krawiecki S.C. Margo


Meble i wyroby z drewna E.Kołodziej


Pług - Spółdzielnia Pracy Handlowo - Produkcyjna


Firma Budowlana EFEKT S.c.


AS-PART firma handlowo-usługowa Joanna Baran