Planowane konkursy dla  uczniów

 Zespołu Szkół Technicznych

im. Bohaterów Września 1939 r. w roku szkolnym 2019/2020.

 

Lp.

 

Miesiąc

Zasięg  konkursu

Opiekunowie

1

Wrzesień

Ogólnopolski  Konkurs: Szkolna Internetowa Gra Giełdowa

 Marek Bryk

 Marek Wilk

 

 

2

Wrzesień- czerwiec

TURBOKOZAK

Ireneusz Stagraczyński

Łukasz Poborca

 

3

 

 

Wrzesień

Szkolny  konkurs wiedzy

o Bohaterach Września 1939r.

dyr. Grażyna Pełka

Barbara Szafraniec, Agnieszka Majka- Bajorek, Barbara Górka- Starzec

4

 

 

 

Październik

Zawody sportowe- piłka ręczna dziewcząt

Małgorzata Chmielowiec

5

Październik

 

 

Szkolny konkurs wiedzy budowlanej( eliminacje szkolne)

Bartłomiej Durak

6

Listopad

 

Szkolny konkurs informatyczno- plastyczny „Bezpieczni w sieci”

Kazimiera Ciszek – Jadach

Agnieszka Panek

Agnieszka Szuba –Zaręba

Marek Bryk

 

 

7

 

 

 

Listopad

Szkolny konkurs rysunku architektoniczno- budowlanego

Bartłomiej Durak

Dariusz Kopera

Marian Woźniak

8

Listopad

IV Powiatowy Konkurs „ Mistrz przemowy”

Elżbieta Czerepkowska

Anna Korbecka

Anna Urban

 

 

9

Listopad

Międzyklasowy konkurs fryzjerski

Agnieszka Majka- Bajorek

Renata Sobolewska

10

Listopad

Szkolny konkurs wiedzy

 o zdrowym żywieniu

Elżbieta Gut

Dorota Markusiewicz

11

Listopad

 Olimpiada Teologii Katolickiej

 

 

ks. Lucjan Szumierz

ks. Piotr Ciba

ks. Grzegorz Krupa

12

Listopad

 

 

 

Szkolny Konkurs Wiedzy o Tytoniu

„Palenie zabija”

 

Dorota Markusiewicz

Jolanta Zwolska

Marta Posłuszny

13

 

 

 

Listopad

Konkurs Geo- Planeta

Bożena Twardowska

14

Listopad

Powiatowy konkurs z języka polskiego

 

 

 

Małgorzata Kurda

Jolanta Zwolska

 

 

 

15

Listopad

IV Powiatowy Konkurs Krasomówczy w Języku

Obcym „ Mistrz przemowy”

Elżbieta Czerepkowska

Anna Korbecka

Monika Kosiorowska

Anna Urban

Joanna Mazur - Okalowe

 

 

16

Listopad

XII Olimpiada Wiedzy Hotelarskiej

 

Anna Piątek

Elżbieta Gut

 

 

17

Listopad

Międzynarodowy Konkurs Informatyczny „Bóbr”

Mirosław Całka

Robert Serafin

 

18

Listopad

Andrzejkowy Marsz na Orientację

 

Piotr Panek

19

Grudzień

Szkolna Olimpiada Wiedzy

o HIV/AIDS

Dorota Markusiewicz

Marta Posłuszny

Jolanta Zwolska

 

20

Grudzień

 

Zawody w piłce ręcznej

 

Ireneusz Stagraczyński

 

 

21

Grudzień

Rejonowe zawody w piłce ręcznej chłopców

 

Ireneusz Stagraczyński

 

22

Grudzień

Szkolny Konkurs Wiedzy o Fryzjerstwie

Agnieszka Majka- Bajorek

Renata Sobolewska

 

23

Grudzień

Wojewódzki Konkurs Piosenki Obcojęzycznej

 

Joanna Mazur- Okalowe

24

Grudzień

Ogólnopolska Olimpiada Logistyczna

Anna Leśniowska – Boroń

Konrad Zieliński

 

25

Grudzień

Szkolny konkurs z języka angielskiego

 

Edyta Kornak

Ilona Sekman

26

Grudzień

Zawody sportowe – piłka siatkowa

 

 

Małgorzata Chmielowiec

27

Grudzień

Zawody sportowe – koszykówka

 

 

Małgorzata Chmielowiec

28

Styczeń

STRONGMEN

 

Ireneusz Stagraczyński

Łukasz Poborca

29

Styczeń

 Ogólnopolski Turniej Budowlany

 „ Złota Kielnia”

Dariusz Kopera

 

 

 

30

Styczeń

XXXIV Olimpiada Wiedzy Ekologicznej

Elżbieta Gut

Dorota Markusiewicz

 

31

Luty

Konkurs międzyklasowy                   „ Z dobrymi manierami za pan brat”

Edyta Wróbel

32

Luty

Wojewódzki konkurs wiedzy

z prawa budowlanego

 

Bartłomiej Durak

33

Luty - maj

Innowacja pedagogiczna

 „ Fryzjerstwo z elementami wizażu”

Agnieszka Majka – Bajorek

Renata Sobolewska

 

34

Luty

Konkurs architektoniczno – budowlany „Szkoła jako budynek użyteczności publicznej w powiecie kolbuszowskim”

Dariusz Kopera

Bartłomiej Durak

35

Luty

Powiatowy Konkurs Poezji i Prozy Obcojęzycznej

Elżbieta Czerepkowska

 

 

36

 

Luty

Szkolny konkurs ekonomiczny

Elżbieta Muszyńska

37

 

Luty

 Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych

Piotr Panek

38

Luty

Szkolny konkurs języka francuskiego

 Monika Kosiorowska

 Anna Urban

39

Marzec

Mistrzostwa Szkoły w Trójboju siłowym STRONGMAM ZST

Ireneusz Stagraczyński

Łukasz Poborca

 

40

Marzec

Szkolny Konkurs Matematyczny

 „ Zdaj maturę już dziś”

 

Melania Dec

Sabina Jamróz

41

Marzec

Olimpiada Wiedzy i Umiejętności Budowlanych

Bartłomiej Durak

Marian Woźniak

42

Marzec

Wojewódzki konkurs fryzjerski

Agnieszka Majka- Bajorek

Renata Sobolewska

43

Marzec

Wojewódzki Konkurs Wiedzy Logistycznej

 Anna Leśniowska- Boroń

 Konrad Zieliński

44

Marzec

Szkolny Konkurs Języka Angielskiego

Anna Korbecka

45

Marzec

Eko- Planeta

Bożena Twardowska

46

Marzec

Szkolny konkurs ortograficzny

Halina Bajor

Małgorzata Janusz

 

47

 

 

Marzec

Szkolny konkurs fizyko- chemiczny

Kazimiera Ciszek – Jadach

Agnieszka Panek

Marta Borek

48

Marzec

 

Powiatowy konkurs rysunku architektoniczno – budowlanego

 

Bartłomiej Durak

Dariusz Kopera

49

Kwiecień

Powiatowy Konkurs na Ludowe Ozdoby Wielkanocne

dyr. Grażyna Pełka

Barbara Szafraniec

 

50

Kwiecień

Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej” Młodzież zapobiega pożarom”

Waldemar Mazurek

 Marian Woźniak

 

51

Kwiecień

Powiatowy Konkurs – Jan Paweł II

 

 

dyr. Grażyna Pełka

Barbara Szafraniec

 

52

Kwiecień

Międzyszkolny Konkurs Fryzjerski

 

Agnieszka Majka Bajorek

Renata Sobolewska

53

Kwiecień

XIII Sejmik Uczniowski

dyr. Grażyna Pełka

 Barbara Szafraniec

 

54

Maj

Szkolny konkurs czytelniczy pt;” Kto czyta książki, żyje podwójnie”

Jolanta Zwolska

Dorota Markusiewicz

Marta Posłuszny

55

Maj

Szkolny Konkurs Polonistyczny” Maraton

 z pisarzem”

Małgorzata Janusz

Halina Bajor

 

56

Maj

Bieg Pamięci Janka Bytnara

Piotr Panek

57

Maj

X Turniej  Musztry Pododdziałów Związku Strzeleckiego „Strzelec” Józefa Piłsudskiego

Piotr Panek

58

Czerwiec

Szkolny  konkurs j. niemieckiego

„Poznaj kraj naszych sąsiadów „

Dariusz Zwolski

Elżbieta Czerepkowska

 

59

Czerwiec

Szkolny Konkurs Geodezyjny

Przemysław Wlazło

 

60

Czerwiec

 Szkolny konkurs geograficzny „Poznaj Świat”

Bożena Twardowska

 

Polish English French German Italian Russian

 

 

 

Losowe zdjęcie

Osób online

Odwiedza nas 110 gości oraz 0 użytkowników.

Firmy przyjazne szkole












 



 


 



PPUH Zakład Krawiecki S.C. Margo


Meble i wyroby z drewna E.Kołodziej


Pług - Spółdzielnia Pracy Handlowo - Produkcyjna


Firma Budowlana EFEKT S.c.


AS-PART firma handlowo-usługowa Joanna Baran