Grono pedagogiczne

Pełka Grażyna

Dyrektor Szkoły, historia, wiedza o społeczeństwie 

Ciszek-Jadach Kazimiera

Wicedyrektor Szkoły, fizyka, informatyka

Frankowski Wojciech

kierownik szkolenia praktycznego,
j. polski

Bajor Halina

j. polski, j. rosyjski, terapia pedagogiczna

Borek Marta

przedmioty zawodowe (mechatronika), fizyka

Bryk Magdalena

przedmioty ekonomiczne, przedmioty zawodowe (sprzedawca)

Bryk Marek

przedmioty zawodowe (informatyczne)

Całka Mirosław

przedmioty zawodowe (informatyczne), matematyka

Całka Stanisława

przedmioty zawodowe (informatyczne)

Chmielowiec Małgorzata

wychowanie fizyczne

Czachor Justyna

j. angielski

Czerepkowska Elżbieta

j. niemiecki

Dec Melania

matematyka

Durak Bartłomiej

przedmioty zawodowe (budowlane)

Górka-Starzec Barbara

historia, wiedza o społeczeństwie

Grabiec Marcin

wychowanie fizyczne

Gut Elżbieta

biologia, przedmioty zawodowe (hotelarskie)

Jamróz Sabina                   

matematyka

Janusz Małgorzata

j. polski

Jóźwik Dawid

przedmioty zawodowe

Kiwak Krzysztof

wychowanie fizyczne

Kocur Jacek

wiedza o kulturze

Kopera Dariusz

przedmioty zawodowe (budowlane)

Korbecka Anna

j. angielski

Kosiorowska Monika

j. angielski

Kozdęba-Sumara Alicja

przedmioty zawodowe

ks. Krupa Grzegorz

religia

Ks. Szumierz Lucjan

religia

ks.Ciba Paweł

religia

Kurda Małgorzata

j. polski

Leśniowska–Boroń Anna

wiedza o kulturze, przedmioty zawodowe (logistyka)

Majka–Bajorek Agnieszka

historia, przedmioty zawodowe (fryzjerskie)

Markusiewicz Dorota

biologia, biblioteka

Mazurek Waldemar

przedmioty zawodowe (drzewne), bezpieczeństwo i higiena pracy

Mazur-Okalowe Joanna

j. angielski

Muszyńska Elżbieta

przedmioty zawodowe (ekonomiczne)

Panek Agnieszka

przedmioty zawodowe (ekonomiczne, fryzjerskie), chemia

Panek Piotr

przysposobienie wojskowe, edukacja dla bezpieczeństwa

Piątek Anna

przedmioty zawodowe (hotelarskie)

Poborca Łukasz

wychowanie fizyczne

Pogoda Wacław

przedmioty zawodowe (mechaniczne)

Posłuszny Marta

pedagog szkolny

Sekman Ilona

język angielski

Serafin Robert

przedmioty zawodowe (mechatroniczne, informatyczne)

Skiba Mieczysław

przedmioty zawodowe (mechaniczne)

Sobolewska Renata

przedmioty zawodowe (fryzjerskie)

Stagraczyński Ireneusz

wychowanie fizyczne

Sumara Wojciech

przedmioty zawodowe (mechaniczne)

Szuba-Zaręba Agnieszka

matematyka

Szafraniec Barbara

historia, wiedza o społeczeństwie 

Śmist Katarzyna

przedmioty zawodowe (geodezyjne)

Twardowska Bożena           

geografia, wychowanie do życia w rodzinie

Urban Anna

j. angielski, j. francuski

Wilk  Marek

przedmioty zawodowe (informatyczne)

Wilk  Joanna

przedmioty zawodowe (logistyka)

Wlazło Alina

wychowanie fizyczne

Wlazło Przemysław

przedmioty zawodowe (geodezyjne)

Woźniak Marian

przedmioty zawodowe (budowlane)

Wróbel Edyta

język angielski

Wyroba Bernadeta

przedmioty zawodowe (fryzjerskie)

Zieliński Konrad

przedmioty zawodowe (logistyczne)

Zwolska Jolanta

j. polski, biblioteka

Zwolski Dariusz

przedmioty zawodowe (budowlane), j. niemiecki

 

 

 

Polish English French German Italian Russian

 

 

 

Losowe zdjęcie

Osób online

Odwiedza nas 108 gości oraz 0 użytkowników.

Firmy przyjazne szkole












 



 


 



PPUH Zakład Krawiecki S.C. Margo


Meble i wyroby z drewna E.Kołodziej


Pług - Spółdzielnia Pracy Handlowo - Produkcyjna


Firma Budowlana EFEKT S.c.


AS-PART firma handlowo-usługowa Joanna Baran