Planowane konkursy dla uczniów Zespołu Szkół Technicznych w roku szkolnym 2023/2024

Miesiąc

Zasięg konkursu

Opiekunowie

Wrzesień 

Szkolny konkurs „ W kręgu literatury. Czytamy lektury szkolne”

Jolanta Zwolska

Jacek Kocur

Urszula Kołodziej- Czułyt

Październik

Zawody sportowe lekkoatletyka chłopców i dziewcząt

Ireneusz Stagraczyński

Łukasz Poborca

Październik

Auto Konkurs 2023

Bartłomiej Durak

Październik

Zawody sportowe- piłka ręczna dziewcząt

Małgorzata Chmielowiec

Październik

 

 

Szkolny konkurs wiedzy budowlanej 

Bartłomiej Durak

Październik

Międzyklasowy Konkurs Ortograficzny

 

Halina Bajor

Małgorzata Janusz

Październik

Szkolny Konkurs: Maraton 

z pisarzem 

 

Halina Bajor

Małgorzata Janusz

Październik

Powiatowy Konkurs Literacki

 i Plastyczny- 104 lecie urodzin Jana Pawła II

 

Barbara Górka- Starzec

 

Październik

Szkolny konkurs na prezentację multimedialną - 11 Listopada

 

Halina Bajor

Małgorzata Janusz

Październik 

 Szkolny Quiz ortograficzny 

 

 

Halina Bajor

Małgorzata Janusz

Listopad

XV Olimpiada Logistyczna

Anna Leśniowska-Boroń 

Konrad Zieliński

Listopad

Olimpiada Wiedzy i Umiejętności Fryzjerskich

 

Renata Sobolewska

Agnieszka Majka- Bajorek

Listopad

Szkolny konkurs rysunku architektoniczno- budowlanego

Bartłomiej Durak

Dariusz Kopera

Marian Woźniak

Listopad

47.Olimpiada Języka Niemieckiego

Elżbieta Czerepkowska

 

Listopad

Międzyklasowy konkurs fryzjerski

Agnieszka Majka- Bajorek

Renata Sobolewska

Listopad 

Szkolny konkurs wiedzy

 o zdrowym żywieniu

Elżbieta Gut

Dorota Markusiewicz

Listopad 

 Olimpiada Teologii Katolickiej

 

 

ks.Lucjan Szumierz

ks. Dawid Babicz

ks. Paweł Ciba

Listopad

Wojewódzki Konkurs Plastyczny

„ Porozmawiajmy o AIDS”

Dorota Markusiewicz

 

Listopad 

 

 

 

Szkolny Konkurs Wiedzy o Tytoniu

„Palenie zabija”

 

Dorota Markusiewicz

Jolanta Zwolska

Marta Posłuszny

Listopad

Konkurs Geo- Planeta

Bożena Twardowska

Barbara Górka- Starzec

 

 

Listopad 

 

Konkurs Eko-Planeta

Dorota Markusiewicz

Bożena Twardowska

Elżbieta Gut

Barbara Górka- Starzec

 

Listopad 

XVII Olimpiada Wiedzy Hotelarskiej

 

Anna Piątek

Elżbieta Gut

 

 

Listopad 

Konkurs Bóbr-MAP - Edycja czwarta - konkurs ogólnopolski

Mirosław Całka

Listopad

Szkolny konkurs wiedzy 

”Wiem, co jem”

Elżbieta Gut

Dorota Markusiewicz

Wychowawcy klas

 

Listopad

Szkolny konkurs literacki

 

 

Halina Bajor

Małgorzata Janusz

Listopad 

Międzyrocznikowe/szkolne zawody sportowe dziewcząt w piłce siatkowej

Małgorzata Chmielowiec

 

Listopad 

Andrzejkowy Marsz na Orientację

 

Piotr Panek

Listopad

Powiatowy konkurs plastyczny Patroni roku 2023

Urszula Kołodziej -Czułyt

Jolanta Zwolska

Jacek Kocur

Grudzień 

Szkolna Olimpiada Wiedzy 

o HIV/AIDS

Dorota Markusiewicz

Marta Posłuszny

Jolanta Zwolska

 

Grudzień

Konkurs na najładniejszą kartkę świąteczną i najładniejszy stroik świąteczny

 

Jolanta Zwolska

Jacek Kocur

Urszula Kołodziej- Czułyt

Anna Piątek

Grudzień 

 

Zawody w piłce ręcznej

 

Nauczyciele WF

Grudzień 

Rejonowe zawody w piłce ręcznej chłopców

 

Nauczyciele WF

Grudzień 

Szkolny Konkurs Wiedzy o Fryzjerstwie

Agnieszka Majka- Bajorek

Renata Sobolewska

 

Grudzień 

Wojewódzki Konkurs Piosenki Obcojęzycznej 

 

Joanna Mazur- Okalowe

Grudzień 

Ogólnopolska Olimpiada Logistyczna

Anna Leśniowska – Boroń

Konrad Zieliński

 

Grudzień

Zawody sportowe – piłka siatkowa

 

 

Małgorzata Chmielowiec

Grudzień Szkolny konkurs sieciowy Marek Wilk

Grudzień

Zawody sportowe – koszykówka

 

 

Małgorzata Chmielowiec

Styczeń 

 Ogólnopolski Turniej Budowlany

„ Złota Kielnia”

Dariusz Kopera

 

Styczeń 

XXXVIII Olimpiada Wiedzy Ekologicznej

Elżbieta Gut

Dorota Markusiewicz

 

Luty

Wojewódzki konkurs wiedzy 

z prawa budowlanego

 

Bartłomiej Durak

Luty 

Konkurs architektoniczno – budowlany „Nowe budowle w Kolbuszowej”

Dariusz Kopera

Bartłomiej Durak

Luty 

Powiatowy Konkurs Poezji i Prozy Obcojęzycznej 

Elżbieta Czerepkowska

 

 

Luty

Szkolny konkurs ekonomiczny

 

Elżbieta Muszyńska

Luty 

 Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych

 

 

Piotr Panek

Luty 

Szkolny konkurs języka francuskiego

 Monika Kosiorowska

 Anna Urban

Luty

Konkurs Papieski

 

 

ks. Paweł Ciba

ks. Dawid Babicz

 

Marzec

Szkolny konkurs na stronę internetową

 

Mirosław Całka

Marzec

Szkolny konkurs polonistyczny

 

 

 

Halina Bajor

Małgorzata Janusz

Marzec

Mistrzostwa Szkoły w Trójboju siłowym STRONGMAM ZST

Ireneusz Stagraczyński

Łukasz Poborca

Małgorzata Chmielowiec

 

Marzec 

Szkolny Konkurs Matematyczny

 

Melania Dec

Sabina Jamróz

Marzec 

Olimpiada Wiedzy i Umiejętności Budowlanych

Bartłomiej Durak

Marian Woźniak

Marzec 

Wojewódzki konkurs fryzjerski

Agnieszka Majka- Bajorek

Renata Sobolewska

Marzec 

Wojewódzki Konkurs Wiedzy Logistycznej

 Anna Leśniowska- Boroń

 Konrad Zieliński

Marzec 

Webmaster  Podkarpackie

Mirosław Całka

Marzec

Szkolny konkurs fizyko- chemiczny

Kazimiera Ciszek – Jadach

Agnieszka Panek

Marta Borek

Marzec 

 

Powiatowy konkurs rysunku architektoniczno– budowlanego

 

Bartłomiej Durak

Dariusz Kopera

Marzec 

 

OKWB

 

 

ks. Lucjan Szumierz

ks. Dawid Babicz

ks. Paweł Ciba

Marzec 

 

Konkurs Wiedzy o żywności

 i żywieniu

 

Elżbieta Gut

Dorota Markusiewicz

 

Marzec

Konkurs programistyczny

PixProgramming Challenge

 

 

Mirosław Całka

Wojciech Zagroba

Marzec

Szkolny konkurs „Śladami Mikołaja Kopernika” 

 

Kazimiera Ciszek – Jadach,

 Agnieszka Panek, Marek Wilk, Piotr Panek

Marzec

Powiatowy Konkurs na Ludowe Ozdoby Wielkanocne

dyr. Grażyna Pełka

Barbara Szafraniec

Barbara Górka- Starzec

 

Kwiecień 

Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej” Młodzież zapobiega pożarom”

Waldemar Mazurek

 Marian Woźniak

 

Kwiecień 

Powiatowy Konkurs – Jan Paweł II

 

 

dyr. Grażyna Pełka

Barbara Szafraniec

 

Kwiecień 

Międzyszkolny Konkurs Fryzjerski 

 

Agnieszka Majka Bajorek

Renata Sobolewska 

Kwiecień 

XVI Sejmik Uczniowski 

dyr. Grażyna Pełka

 Barbara Szafraniec

 

 

Kwiecień

 

CodeQuest - międzynarodowy konkurs programistyczny organizowany przez firmę Lockheed Martin  (PZL Mielec)

Mirosław Całka

Kwiecień

XIII Powiatowy Konkurs Języka Niemieckiego Deutsch macht Spaβ

Elżbieta Czerepkowska

 

 

Kwiecień

XXXI Turniej Wiedzy o Historii Regionu

Barbara Górka-Starzec

Kwiecień

VII Ogólnopolski Konkurs

 o Królowej Jadwidze

Barbara Górka-Starzec

Kwiecień

Zawody siłowe Strongman dla szkół podstawowych

Ireneusz Stagraczyński

Łukasz Poborca

Małgorzata Chmielowiec

 

Maj

Szkolny Konkurs Polonistyczny” Maraton z pisarzem

Halina Bajor

Małgorzata Janusz

Maj 

Bieg Pamięci Janka Bytnara

Piotr Panek

Maj 

XIII Turniej Musztry Pododdziałów Związku Strzeleckiego „Strzelec” Józefa Piłsudskiego

Piotr Panek

Maj

Zawody sportowe w piłce nożnej dziewcząt i chłopców

Ireneusz Stagraczyński

Łukasz Poborca

 

Maj

Wojewódzkiego Konkursu Wiedzy Logistycznej 

 

Anna Leśniowska Boroń

Konrad Zieliński

Maj

Konkurs szkolny pod hasłem ´”Która z postaci Patronów Roku 2024 ustanowionych przez Sejm i Senat jest Twoim zdaniem najciekawsza i wywarła na Tobie największe wrażenie?”

Urszula Kołodziej -Czułyt

Jacek Kocur

Jolanta Zwolska

Halina Bajor

 

Czerwiec 

Szkolny konkurs j. niemieckiego

„Poznaj kraj naszych sąsiadów „

Dariusz Zwolski

Elżbieta Czerepkowska

 

Czerwiec 

Szkolny Konkurs Geodezyjny

Przemysław Wlazło

 

Czerwiec

IX Powiatowy Konkurs Twórczości Patriotycznej pt. „Patriotyzm na co dzień i od święta w powiecie kolbuszowskim”

 

Barbara Szafraniec

Barbara Górka- Starzec

 

Polish English French German Italian Russian

 

 

 

 

Losowe zdjęcie

Osób online

Odwiedza nas 576 gości oraz 0 użytkowników.

Firmy przyjazne szkole














 



 


 




PPUH Zakład Krawiecki S.C. Margo


Meble i wyroby z drewna E.Kołodziej


Pług - Spółdzielnia Pracy Handlowo - Produkcyjna


Firma Budowlana EFEKT S.c.


AS-PART firma handlowo-usługowa Joanna Baran