Planowane konkursy dla uczniów

Zespołu Szkół Technicznych

w Kolbuszowej w roku szkolnym 2017/2018

 

Lp.

Nazwa konkursu

Opiekunowie

Uwagi

WRZESIEŃ

1.

16 Edycja Ogólnopolskiego  Konkursu „Szkolna Internetowa Gra Giełdowa”

 

M. Bryk

M.Wilk

 

2.

Powiatowa gra miejska w ramach akcji „ Czytanie jest fajne”

B. Szafraniec

D.Markusiewicz

J.Zwolska

 

 

3.

Lekkoatletyka

 

Ł.Poborca

M. Chmielowiec

 

 

PAŹDZIERNIK

4.

Szkolny konkurs ortograficzny dla klas ZSZ

 

M. Janusz

H. Bajor

 

 

5.

Konkurs międzyklasowy

„ Wiem co jem”

 

E. Gut

 

LISTOPAD

6.

Mistrzostwa szkoły w piłce nożnej

Mistrzostwa szkoły w siatkówce

 

I. Stagraczyński

Ł. Poborca

 

 

7.

Szkolny konkurs na temat profilaktyki AIDS pt.” NIE DAJ SZANSY AIDS”

 

D. Markusiewicz

J. Zwolska

M. Posłuszny

 

8.

II  Powiatowy konkurs krasomówczy „ Mistrz przemowy”

E.Czerepkowska

J.Mazur- Okalowe

R. Kusak

A. Korbecka

M. Rauch

 

9.

Okręgowy zadaniowy marsz na orientację

 

P.Panek

 

10.

XXVII Olimpiada Teologii Katolickiej

 

Ks .Lucjan

Ks. Piotr

Ks.Grzegorz

 

11.

Szkolny konkurs informatyczny

M. Całka

 

 

12.

Szkolny Konkurs Wiedzy

o Tytoniu

„Palenie zabija”

 

D. Markusiewicz

J. Zwolska

M. Posłuszny

 

13.

Powiatowy Konkurs Interdyscyplinarny z okazji 99 rocznicy odzyskania niepodległości

Konkurs fotograficzny o tematyce patriotycznej

Konkurs na prezentację multimedialną

Konkurs piosenki patriotycznej

 

dyr. Grażyna Pełka

B. Szafraniec

 

 

14.

 

Powiatowy konkurs dotyczący bohaterów 2017 wskazanych przez Sejm

 

M. Kurda

J. Zwolska

D. Markusiewicz

 

15.

Szkolny konkurs z chemii

i fizyki

A.Panek

K. Ciszek – Jadach

 

 

16.

X Olimpiada Wiedzy Hotelarskiej

 

A. Piątek

 

 

GRUDZIEŃ

17.

VIII Powiatowa Olimpiada Wiedzy o HIV/AIDS dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych pod hasłem „Wiedza ratuje życie”

 

D. Markusiewicz

M. Posłuszny

J. Zwolska

 

 

18.

Zawody w piłce ręcznej

I. Stagraczyński

 

19.

Szkolny konkurs języka angielskiego

R. Kusak

A. Korbecka

 

 

20.

Szkolny konkurs „Młodzi gotują zdrowo”

E.Gut

 

 

 

21.

Ogólnopolska Olimpiada Logistyczna

A. Leśniowska – Boroń

K. Zieliński

 

 

STYCZEŃ

22.

XLVI Ogólnopolski Turniej Budowlany „ Złota Kielnia” w Lublinie

 

D. Kopera

 

 

23.

Szkolny konkurs języka francuskiego

M. Rauch

A. Urban

 

 

LUTY

24.

Konkurs architektoniczno – budowlany” Szkoła jako budynek użyteczności publicznej w powiecie kolbuszowskim”

 

D. Kopera

B. Durak

 

25.

Powiatowy Konkurs Poezji

i Prozy Obcojęzycznej

 

E. Czerepkowska

 

26.

Szkolny konkurs pro zawodowy, podstawy przedsiębiorczości i przedmioty ekonomiczne

 

E. Muszyńska

M. Bryk

 

MARZEC

27.

Mistrzostwa Szkoły w Trójboju siłowym STRONGMAM ZST

I. Stagraczyński

Ł. Poborca

 

 

 

28.

Szkolny konkurs matematyczny

M. Dec

S. Jamróz

 

 

 

29.

Szkolny konkurs wiedzy o USA

J.Mazur-Okalowe

A. Korbecka

 

 

 

30.

XXXI  Olimpiada Wiedzy i Umiejętności Budowlanych

 

B. Durak

 

 

 

 

31.

Międzyszkolny Konkurs Fryzjerski

 

A.Majka Bajorek

R.Sobolewska

 

 

32.

Konkurs dla szkół gimnazjalnych powiatu kolbuszowskiego „ W zdrowym ciele ,zdrowy duch”

E. Gut

 

33.

Szkolny konkurs wiedzy o żywności i żywieniu

E. Gut

 

KWIECIEŃ

34.

Szkolny konkurs plastyczny” Galeria artystów”

E. Muszyńska

 

 

 

35.

Szkolny konkurs recytatorski „Szlachetne zdrowie…..”

E. Gut

 

 

 

36.

XIII Powiatowy Konkurs na Ludowe Ozdoby Wielkanocne

B. Szafraniec

B.Górka -Starzec

 

 

37.

XX Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej” Młodzież zapobiega pożarom”

W. Mazurek

M. Woźniak

 

 

38.

Powiatowy Konkurs – Jan Paweł II

 

dyr. Grażyna Pełka

B. Szafraniec

 

 

39.

Wojewódzki Konkurs Fryzjerski

 

A. Majka Bajorek

 

 

40.

Szkolny Konkurs Polonistyczny” Maraton

 Z Bolesławem Prusem”

 

M. Janusz

H. Bajor

 

 

41.

XI Powiatowy Sejmik Uczniowski

dyr. Grażyna Pełka

B. Szafraniec

 

 

MAJ

42.

Szkolny konkurs czytelniczy pt;” Kto czyta książki, żyje podwójnie”

J. Zwolska

D. Markusiewicz

M. Posłuszny

 

CZERWIEC

43.

Szkolny  konkurs j. niemieckiego

„Poznaj kraj naszych sąsiadów „

D. Zwolski

E. Czerepkowska

 

 

44.

Szkolny Konkurs Geodezyjny

P. Wlazło

 

 

 

Polish English French German Italian Russian

 

 

 

Losowe zdjęcie

Osób online

Odwiedza nas 73 gości oraz 0 użytkowników.

Firmy przyjazne szkole












 



 


 



PPUH Zakład Krawiecki S.C. Margo


Meble i wyroby z drewna E.Kołodziej


Pług - Spółdzielnia Pracy Handlowo - Produkcyjna


Firma Budowlana EFEKT S.c.


AS-PART firma handlowo-usługowa Joanna Baran