Pozalekcyjne

Data: 13.11.2020 r.                                

 

Lp.

      Nazwisko i imię

 

Termin

 

 

Sala

 

 

Rodzaj zajęć

 

1.

Antosz Witold

 

 

 

2.

Bajor Halina

 

 

 

3.

Bryk Magdalena

 

 

 

4.

Bryk Marek

 

 

 

5.

Bryk Magdalena

 

 

 

6.

Borek Marta

 

 

 

7.

Całka Mirosław

 

 

 

8.

Całka Stanisława

Od stycznia 2021r

 

Kółko programistyczne

9.

Chmielowiec Małgorzata

Czwartek 8:00,

Wtorek 13:15

 

SG/ siłownia

P.siatkowa. Ogólnorozwojowe zajęcia na siłowni dla chętnych uczniów.

10.

Czachor Justyna

 Czwartek 19:00

 

Przygotowanie do egzaminu maturalnego

11.

Czerepkowska Elżbieta

 

 

 

12.

Dec Melania

 

czwartek 8:00

 

31

Zajęcia dla maturzystów 

13.

Durak Bartłomiej

 

 

 

14.

Grabiec Marcin

 

 

 

15.

Grabiec Tomasz

 

 

 

16.

Górka-Starzec Barbara

 

 

 

 

17.

Gut Elżbieta

 

 

 

18.

Jamróz Sabina                   

Piątek

3 lekcja

 

Praca z uczniem słabym, praca z uczniem zdolnym.

19.

Janusz Małgorzata

 

 

 

20.

Jóżwik Dawid

 

 

 

21.

Jóżwik Mateusz

 

 

 

22.

Kitrys Beata

 

 

 

23.

Kiwak Krzysztof

 czwartek 14-14.45

SG

Zajęcia sportowe dla chętnych uczniów- piłka siatkowa

24.

Kocur Jacek

 

 

 

25.

Korbecka Anna

 

 

 

26.

Kopera Dariusz

 

 

 

27.

Kosiorowska Monika

 

 

 

28.

Kozdęba –Sumara Alicja

 

 

 

29.

Ks. Szumierz Lucjan

 

 

 

30.

Ks. Babicz Dawid

 

 

 

31.

Ks. Ciba Paweł

 

 

 

32.

Kurda Małgorzata

 

 

 

33.

Leśniowska–Boroń Anna

 

 

 

34.

Majka–Bajorek Agnieszka

 

 

 

35.

Markusiewicz Dorota

Wtorek 13.15- 14.00

 

 

36.

Matejek Anna

 

 

 

37.

Mazurek Waldemar

 

 

 

38.

Mazur-Okalowe Joanna

 

 

 

39.

Muszyńska Elżbieta

 

 

 

40.

Panek Agnieszka

Czwartek l.6

s.33,

Librus

 

zajęcia dla chętnych uczniów  i mających trudności  w nauce z przedmiotu chemia

41.

Panek Piotr

 

 

 

42.

Piątek Anna

 

 

 

43.

Poborca Łukasz

Poniedziałek 14:50

Obiekty sportowe

zajęcia ogólnorozwojowe

44.

Pogoda Wacław

 

 

 

45.

Pomykała Justyna

 

 

 

46.

Posłuszny Marta

 

 

 

47.

Sekman Ilona

 

 

 

48.

Serafin Robert

 

 

 

49.

Skiba Mieczysław

 

 

 

50.

Sobolewska Renata

 

 

 

51.

Stagraczyński Ireneusz

Poniedziałek 15:40

 

siłownia

Ogólnorozwojowe zajęcia na siłowni dla chętnych uczniów.

 52.

Starzec Tomasz

 

 

 

53.

Sumara Wojciech

 

 

 

54.

Szafraniec Barbara

 

 

 

55.

Szuba–Zaręba Agnieszka

Poniedziałek - 7 lekcja

 

Wtorek - 7 lekcja

 

 Zajęcia zdalne. Konsultacje do matury z matematyki.

 

 Zajęcia zdalne. Zajęcia wyrównawcze z matematyki.

56.

Śmist Katarzyna

 

 

 

57.

Twardowska Bożena           

Piątek  14:05 - 14:50

s.28

dodatkowe konsultacje z geografii dla zainteresowanych

58.

Urban Anna

 

 

 

59.

Wilk  Marek

Poniedziałek

11.35-12.20

Zajęcia zdalne.

Zajęcia wyrównawcze.

60.

Wilk Joanna

 

 

 

61.

Wlazło Przemysław

 

 

 

62.

Woźniak Marian

 

 

 

63.

Wróbel Edyta

 

 

 

64.

Wyroba Bernadeta

 

 

 

65.

Zieliński Konrad

 

 

 

66.

Zwolska Jolanta

 

 

Przygotowanie do matury- dodatkowe zajęcia

 -nauczanie indywidualne -Michał Piekarczyk
Zajęcia wyrównawcze dla klas pierwszych-1D, 1E

67.

Zwolski Dariusz

 

 

 

 

Polish English French German Italian Russian

 

 

 

 

Losowe zdjęcie

Osób online

Odwiedza nas 130 gości oraz 0 użytkowników.

Firmy przyjazne szkole













 



 


 




PPUH Zakład Krawiecki S.C. Margo


Meble i wyroby z drewna E.Kołodziej


Pług - Spółdzielnia Pracy Handlowo - Produkcyjna


Firma Budowlana EFEKT S.c.


AS-PART firma handlowo-usługowa Joanna Baran