Pozalekcyjne

Data: 03.02.2020 r.                                

Harmonogram ,,Godzin dodatkowych”

 

Zespół Szkół Technicznych im. Bohaterów Września  1939r. w Kolbuszowej  w roku szkolnym 2019/20

 

                Nazwisko i imię

 

Termin

 

 

Sala

 

 

Rodzaj zajęć

 

Bajor Halina

Wtorek

13:15-14:00

17

Zajęcia wyrównawcze dla chętnych

Bryk Magdalena

 

 

 

Bryk Marek

 

 

 

Borek Marta

Wtorek 10:45-12:20

 

Zajęcia wyrównawcze

Całka Mirosław

 Wtorek- 9 lekcja

 

Kółko programistyczne

Całka Stanisława

Piątek 16:35-17:25

 

Praca z uczniem zdolnym oraz słabym .Dla zainteresowanych

Chmielowiec Małgorzata

Środa ,czwartek

 14:00-14:50

SG

P. siatkowa, p. ręczna ,siłownia dla chętnych  uczniów

Czachor Justyna

Wtorek, szósta lekcja

Pokój nauczycielski

Zajęcia wyrównawcze

Czerepkowska Elżbieta

Piątek 8:00

 

Kółko dla maturzystów

Dec Melania

Wtorek o godz 8.00

 

31

Zajęcia dodatkowe z matematyki dla maturzystów

 

 Dla pozostałych w miarę potrzeb będą na bieżąco ustalane z uczniami w dogodnym terminie.

Durak Bartłomiej

 

 

 

Grabiec Marcin

Piątek 15:-15:45

SG

Zajęcia sportowe dla chętnych uczniów

Górka-Starzec Barbara

 

Piątek 7 lekcja,

 

Praca z uczniami według potrzeb ( historia, wos)

 

Gut Elżbieta

Poniedziałek

13:15-14:00

Kantorek w Sali 20

Wg potrzeb. Zajęcia wyrównawcze dla kl.1( dla chętnych).

Jamróz Sabina                   

Czwartek, lekcja 7

sala 18

Zajęcia wyrównawcze z matematyki.

Janusz Małgorzata

Środa 11:25-12:20

7 lub

 pokój nauczycielski

Zajęcia wyrównawcze dla chętnych.

Jóżwik Dawid

 

 

 

Kiwak Krzysztof

Środa -14:50-15:35

SG

Zajęcia sportowe dla chętnych uczniów.

Kocur Jacek

 

 

 

Korbecka Anna

Sroda lekcja 1

34 a

Zajęcia wyrównawcze, konsultacje maturalne.

Kopera Dariusz

czwartek 4,5,6,lekcja

 

 

Kosiorowska Monika

Poniedziałek 2 l.

s.29

Wg potrzeb.

Kozdęba –Sumara Alicja

 

 

 

Ks. Szumierz Lucjan

 

 

 

Ks. Krupa Grzegorz

 

 

 

Ks. Ciba Paweł

 

 

 

Kurda Małgorzata

Wtorek l.9

s. 30

Konsultacje indywidualne

Leśniowska–Boroń Anna


środa 8:50 - 9:35

 

w razie potrzeb

Majka–Bajorek Agnieszka

Środa 8:00-8:45

Pokój nauczycielski

Konsultacje indywidualne z p. zawodowych

Markusiewicz Dorota

Sroda 14:00-14:50

Biblioteka szkolna

Zajęcia wyrównawcze i przygotowujące do matury z biologii

Mazurek Waldemar

 

 

 

Mazur-Okalowe Joanna

Środa 1 l.

28

Pryzgotowanie do matury rozszerzonej

Muszyńska Elżbieta

Wtorek -6 l. 12:25-13:10

Pokój nauczycielskiz

zajęcia wyrównawcze, konsultacje indywidualne.

Panek Agnieszka

Wtorek l.2

pokój nauczycielski (lub wolna pracownia)

 

- chemia dla zainteresowanych -

Panek Piotr

weekend

 

„Strzelec”-JS 2021- wyjazdy weekendowe na szkolenia i poligony

Piątek Anna

Czwartek 15:00-15:40

Pokój nauczycielski  lub wolna sala

Zajęcia wyrównawcze- przygotowanie do egzaminu dla chętnych  kl. 2 i kl. 4

Poborca Łukasz

Środa

16:00-17:30

Siłownia

Zajęcia na siłowni dla chętnych uczniów.

Pogoda Wacław

 

 

 

Posłuszny Marta

 

 

 

Sekman Ilona

 

 

 

Serafin Robert

 

 

 

Skiba Mieczysław

 

 

 

Sobolewska Renata

 

 

 

Stagraczyński Ireneusz

Poniedziałek

14:50:15:40

siłownia

Zajęcia na siłowni dla chętnych uczniów.

Sumara Wojciech

 

 

 

Szafraniec Barbara

 

 

 

Szuba–Zaręba Agnieszka

Środa 2 lekcja

PN

Zajęcia dodatkowe przygotowujące do matury dla klasy 4D

Śmist Katarzyna

 

 

 

Twardowska Bożena           

 

 

 

Urban Anna

Środa  8 lekcja

s.32

Zajęcia dla klas maturalnych.

Wilk  Marek

Wtorek 5 lekcja

s.45

Zajęcia wyrównawcze i przygotowujące do egzaminu zawodowego.

Wilk Joanna

Poniedziałek 14:05-14:50

22

Zajęcia indywidualne  z przedmiotów zawodowych logistycznych według potrzeb.

Wlazło Przemysław

Poniedziałek

24 a

Zajęcia z matematyki  4A( tylko geodeci)

Wlazło Alina

 

 

 

Woźniak Marian

Piątek 8:00-8:45

Ckp 2

 

Wróbel Edyta

 

 

 

Wyroba Bernadeta

 

 

 

Zieliński Konrad

 

 

 

Zwolska Jolanta

4B

 

Zajęcia przygotowujące do matury z j.polskiego.

Zwolski Dariusz

 

 

 


 

     


 

 

Polish English French German Italian Russian

 

 

 

Losowe zdjęcie

Osób online

Odwiedza nas 179 gości oraz 0 użytkowników.

Firmy przyjazne szkole












 



 


 




PPUH Zakład Krawiecki S.C. Margo


Meble i wyroby z drewna E.Kołodziej


Pług - Spółdzielnia Pracy Handlowo - Produkcyjna


Firma Budowlana EFEKT S.c.


AS-PART firma handlowo-usługowa Joanna Baran