Pozalekcyjne

Data: 27.09.2018                                      

Harmonogram ,,Godzin dodatkowych”

Zespół Szkół Technicznych im. Bohaterów Września  1939r. w Kolbuszowej  w roku szkolnym 2018/19

 

Nazwisko i imię

 

Termin

 

 

Sala

 

 

Rodzaj zajęć

 

Frankowski Wojciech

Wtorek 1l.

41

Zajęcia wyrównawcze

Bajor Halina

Poniedziałek 8 lekcja

17

Zajęcia wyrównawcze i przygotowujące do matury

Borek Marta

 

 

 

Bryk Magdalena

Środa 1l.

 

Zajęcia wyrównawcze

Bryk Marek

 

 

 

Całka Mirosław

Piątki 14:55

 

kółko programistyczne dla zainteresowanych z różnych klas.

Chmielowiec Małgorzata

Czwartek 14-14:50

SG, Orlik,  siłownia

Zajęcia sportowe. Wg. Potrzeb (piłka ręczna ,p. siatkowa, koszykówka, siłownia, tenis, zajęcia przy muzyce)

Czachor Justyna

 

piątki na godz. 7 lekcyjnej

 

34a

 

 

 

 

 

Zajęcia wyrównawcze z języka angielskiego z uczniami mającymi trudności w nauce z klasy IaB (dla uczniów chętnych) 

Czerepkowska Elżbieta

13.15 - wtorek

 

Kółko języka niemieckiego

Dec Melania

Środa 1 l.

31

Klasa2C-zajęcia dodatkowe z zakresu matematyki rozszerzonej.

Durak Bartłomiej

 

 

 

Górka–Starzec Barbara

 

 

 

Gut Elżbieta

 

 

 

Jamróz Sabina                   

środa, lekcja 7

 

23

zajęcia wyrównawcze z matematyki dla klas 1

Janusz Małgorzata

czwartek 11:35-12:20 

7

Zajęcia wyrównawcze

Kiwak Krzysztof

Środa-13.15-14

 

Tenis,piłka siatkowa dla zainteresowanych

Kocur Jacek

 

 

 

Kopera Dariusz

 

 

 

Korbecka Anna

Czwartek

 l.8, 14:00 - 14:50

34 a

konsultacje maturalne

ks. Ciba Paweł

 

 

 

ks. Krupa Grzegorz

 

 

 

ks. Szumierz Lucjan

 

 

 

Kozdęba–Sumara Alicja

 

 

 

Kurda Małgorzata

Wg  potrzeb

30

Konsultacje indywidualne

Kusak Regina

czwartki na 1 lekcji, t.j. 8.00-8.45

 

piątek 7 lekcja 13.15-14.00

25

 

 

 

zajęcia wyrównawcze dla uczniów klasy 1C- grupa

 

 

klasa 1a ( zajęcia wyrównawcze) SBIS Szkoła Branzowa I Stopnia.

Lekka Beata

 

 

 

Leśniowska–Boroń Anna

środa  8.00 - 8.45

 

 konsultacje indywidualne z przedmiotów zawodowych dla chętnych

Majka–Bajorek Agnieszka

Czwartek, 1 lekcja

P.Naucz.

Konsultacje indywidualne z historii lub przedmiotów zawodowych(wg potrzeb).

Markusiewicz Dorota

piątek 8.00-8.45

Biblioteka szk.

zajęcia przygotowujące uczniów do konkursów/zajęcia wyrównawcze

Mazurek Waldemar

Wtorek 5l.

 25

Zajęcia  wyrównawcze wg potrzeb

Mazur–Okalowe Joanna

Środa 8-lekcja

41

 

konsultacje z języka angielskiego przygotowujące do matury - klasy 3 i 4

Muszyńska Elżbieta

Środa  na lekcji 8

33

zajęcia z podstaw przedsiębiorczości oraz doradztwa zawodowego.

Panek Agnieszka

Wtorek 7 lekcja

33

Przygotowanie do matury.

Panek Piotr

Sobota 15:00

W terenie

Zajęcia z grupą strzelców

 

Piątek Anna

Piątek 13:10-14:50

27A

Koła zainteresowań wg potrzeb

Poborca Łukasz

Środa 10-17:30

Sił.

Zajęcia sportowe dla chętnych uczniów

Pogoda Wacław

 

 

 

Posłuszny Marta

 

 

 

Rauch Monika

Czwartek, lekcja 6 

29

Zajęcia  wyrównawcze wg potrzeb

Serafin Robert

 

 

 

Skiba Mieczysław

 

 

 

Stagraczyński Ireneusz

Poniedziałek 16:00

Siłownia

Zajęcia sportowe dla  chętnych uczniów

Sumara Wojciech

 

 

 

Szafraniec Barbara

Poniedziałek 14:50-15:35

34

Zajęcia  wyrównawcze wg potrzeb

Szuba–Zaręba Agnieszka

Poniedziałek, 8 lekcja

 

Środa, 9 lekcja

 

zajęcia przygotowujące do matury z matematyki dla klasy IVD

 

 

zajęcia wyrównawcze z matematyki dla klas I - III

Śmist Katarzyna

 

 

 

Twardowska Bożena           

wtorek 15.00-16.00

 

zajęcia z geografii

Urban Anna

Piątek 13:10

 

Konsultacje z j. angielskiego

Wilk  Marek

Wtorek 8:00

45

Zajęcia wyrównawcze

Wlazło Przemysław

Środa 8:00

24a

Zajęcia wyrównawcze, wg potrzeb

Wlazło Alina

 

 

 

Woźniak Marian

Poniedziałek 12:20-14:00

Środa 14:00-16:00

Ckp

 

Ckp

 

Zajęcia wyrównawcze, wg potrzeb

Wyroba Bernadeta

 

 

 

Zieliński Konrad

Poniedziałek 16.30 - 17.15, 

23

 Przygotowanie do egzaminu zawodowego - kwalifikacja A.30

Zwolska Jolanta

 

 

 

Zwolski Dariusz

 

 

 

 

 

 

Polish English French German Italian Russian

 

 

 

Losowe zdjęcie

Osób online

Odwiedza nas 98 gości oraz 0 użytkowników.

Firmy przyjazne szkole












 



 


 



PPUH Zakład Krawiecki S.C. Margo


Meble i wyroby z drewna E.Kołodziej


Pług - Spółdzielnia Pracy Handlowo - Produkcyjna


Firma Budowlana EFEKT S.c.


AS-PART firma handlowo-usługowa Joanna Baran