Zapraszamy do udziału w projekcie „Praktyki zagraniczne oknem do sukcesu zawodowego" finansowanego w ramach programu Erasmus+.

W ramach projektu uczniowie uczący się w zawodzie technik logistyk i technik elektryk mogą wziąć udział w 3-tygodniowych praktykach zagranicznych w Szwecji w czerwcu 2023r.

 

Głównym celem projektu jest doskonalenie kompetencji zawodowych i zdobycie doświadczenia zawodowego w branży logistycznej i elektrycznej. Ponadto ważne będzie doskonalenie umiejętności językowych oraz rozwijanie kompetencji międzykulturowych, polegające na poznawaniu realiów życia, kultury i historii Szwecji, przełamanie barier i stereotypów.

Aby wziąć udział w rekrutacji do projektu należy wypełnić formularz zgłoszeniowy. Formularze należy dostarczyć do Pani Anny Korbeckiej lub Pani Bożeny Twardowskiej w terminie do 22 marca 2023.

Test rekrutacyjny oraz rozmowa kwalifikacyjna do projektu odbędzie się w ostatnim tygodniu marca. Dokłada data i miejsce rekrutacji zostaną podane w przyszłym tygodniu.

Szczegółowych informacji na temat projektu udziela Pani Bożena Twardowska oraz Pani Anna Korbecka

 

Formularz zgłoszeniowy.

Regulamin rekrutacji.

 

 

Polish English French German Italian Russian

 

 

 

 

Losowe zdjęcie

Osób online

Odwiedza nas 482 gości oraz 0 użytkowników.

Firmy przyjazne szkole


  


 
PPUH Zakład Krawiecki S.C. Margo


Meble i wyroby z drewna E.Kołodziej


Pług - Spółdzielnia Pracy Handlowo - Produkcyjna


Firma Budowlana EFEKT S.c.


AS-PART firma handlowo-usługowa Joanna Baran