W dniu 11 czerwca 2022r. w sobotę, na stadionie sportowym w Weryni, odbył się coroczny piknik sportowo- rekreacyjny „Footballowa Kolbuszowa”. Celem    pikniku była popularyzacja sportu, a przede wszystkim piłki nożnej wśród mieszkańców Kolbuszowej i okolic, rozwój zainteresowań sportowych wśród młodych i starszych oraz pokazanie, jak można rodzinnie spędzać czas wolny w sposób przyjemny i pożyteczny. Piknik organizowany był pod patronatem Mateusza Cetnarskiego – piłkarza pochodzącego z Kolbuszowej, a grał w klubach: Korona Kielce, Śląsk Wrocław, Cracovia Kraków, Gks Bełchatów.  8 wolontariuszy z naszej szkoły brało aktywny udział w tym wydarzeniu pomagając w różnych czynnościach. Do ich zadań należało między innymi: rozstawianie namiotów , rozkładanie    rzeczy potrzebnych na tej imprezie, roznoszenie wody i rozdawanie piłkarzom , zapisywanie drużyn, które zgłosiły swoje uczestnictwo w rozgrywkach, oznaczanie bramek cyferkami, przygotowanie i pakowanie prezentów. Kolejnym zadaniem było sprzątanie i składanie sprzętów, dbanie o porządek , rozdawanie wody uczestnikom rozgrywek, zapisywanie wyników poszczególnych meczów, podawanie piłki uczestnikom, a podczas ogłaszania wyników poszczególnych rozgrywek, pomoc przy wręczaniu medali i statuetek. Pogoda była jak na zamówienie , słoneczko pięknie świeciło i myślę, że był to przyjemnie spędzony czas wolny, ofiarowany dla innych. Bardzo dziękuję Wam drodzy Wolontariusze i muszę przyznać, że jak zawsze spisaliście się na 6. Swoją pracą , zachowaniem i kulturą osobistą, sprawiliście, że  byłam dumna słysząc słowa pochwały    pod adresem naszych uczniów.

 

Anna Piątek

 
Polish English French German Italian Russian

 

 

 

 

Losowe zdjęcie

Osób online

Odwiedza nas 143 gości oraz 0 użytkowników.

Firmy przyjazne szkole

  


 
PPUH Zakład Krawiecki S.C. Margo


Meble i wyroby z drewna E.Kołodziej


Pług - Spółdzielnia Pracy Handlowo - Produkcyjna


Firma Budowlana EFEKT S.c.


AS-PART firma handlowo-usługowa Joanna Baran