W dniu 19 października 2023r. część uczniów z klas 4a, 4b, 4c i 4d udała się pod opieką nauczycieliu na Dzień Otwarty Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie, który miał miejsce w kapusie WSiZ w Kielnarowej. Uczniowie mieli możność wziąć udział w wykładach, warsztatach i konsultacjach, podczas których dowiedzieli się wiele o sztucznej inteligencji, o współczesnym dziennikarstwie internetowym, a także mogli stworzyć swój własny kosmetyk. Wszyscy otwrzymali też poczęstunek w pięknej karczmie znajdującej się na terenie kampusu.


Elżbieta Muszyńska
Anna Urban
Jacek Kocur

Polish English French German Italian Russian

 

 

 

 

Losowe zdjęcie

Osób online

Odwiedza nas 689 gości oraz 0 użytkowników.

Firmy przyjazne szkole


  


 
PPUH Zakład Krawiecki S.C. Margo


Meble i wyroby z drewna E.Kołodziej


Pług - Spółdzielnia Pracy Handlowo - Produkcyjna


Firma Budowlana EFEKT S.c.


AS-PART firma handlowo-usługowa Joanna Baran