W dniu 13 czerwca br. uczniowie klas pierwszych Zespołu Szkół Technicznych oraz Szkoły Branżowej uczestniczyli w spotkaniu warsztatowym z ratownikami medycznymi: P. Karoliną Serafin oraz P. Tomaszem Augustynem. 

              W trakcie zajęć uczniowie nabyli wiedzę z zakresu pierwszej pomocy w przypadku nadużycia alkoholu i środków psychoaktywnych, przypomnieli sobie zasady i standardy obowiązujące wszystkich w ramach udzielania pomocy oraz ćwiczyli z użyciem sprzętu specjalistycznego. 

              Spotkanie odbyło się w ramach realizacji działań związanych z innowacją pedagogiczną „Zawalcz o siebie! Przeciwdziałanie uzależnieniom od substancji psychoaktywnych” organizowaną dla uczniów ZST przez pedagoga szkolnego P. Martę Posłuszny i pedagoga specjalnego P. Urszulę Kołodziej- Czułyt.

 

 

 

 

 
 
Polish English French German Italian Russian

 

 

 

 

Losowe zdjęcie

Osób online

Odwiedza nas 692 gości oraz 0 użytkowników.

Firmy przyjazne szkole


  


 
PPUH Zakład Krawiecki S.C. Margo


Meble i wyroby z drewna E.Kołodziej


Pług - Spółdzielnia Pracy Handlowo - Produkcyjna


Firma Budowlana EFEKT S.c.


AS-PART firma handlowo-usługowa Joanna Baran