Uczniowie ZST  z powodzeniem ukończyli kursy związane z Lokalną Siecią Komputerową Cisco! ??
 
Zdobyło certyfikat i ukończyło kurs:
- "Wprowadzenie do cyberpezpieczeństwa" - 11 uczniów
- "Cybersecurity Essentials" - 2 uczniów
- "Wprowadzenie do internetu wszechrzeczy" - 1 uczeń
 
Podczas kursów, nasi uczniowie zgłębiali różne aspekty sieci komputerowych, cyberbezpieczeństwa oraz internetu rzeczy, zdobywając umiejętności związane z projektowaniem, konfiguracją, zarządzaniem i diagnostyką. Wykazali się wiedzę na temat najnowszych technologii, protokołów, urządzeń sieciowych i zagadnień związanych z bezpieczeństwem.
 
Serdecznie gratulujemy naszym uczniom, którzy nie tylko przeszli przez wymagający program kursów, ale także wykazali się determinacją, samodyscypliną i wytrwałością. Ich zaangażowanie i poświęcenie w dążeniu do doskonałości są godne uznania.
 
 
 
Jeszcze raz serdecznie gratulujemy

 

Marek Wilk

 

 
Polish English French German Italian Russian

 

 

 

 

Losowe zdjęcie

Osób online

Odwiedza nas 654 gości oraz 0 użytkowników.

Firmy przyjazne szkole


  


 
PPUH Zakład Krawiecki S.C. Margo


Meble i wyroby z drewna E.Kołodziej


Pług - Spółdzielnia Pracy Handlowo - Produkcyjna


Firma Budowlana EFEKT S.c.


AS-PART firma handlowo-usługowa Joanna Baran