21 kwietnia 2023r. uczniowie ZST wzięli udział w eliminacjach powiatowych do Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej pod hasłem „ Młodzież Zapobiega Pożarom”. 

W konkursie tym wystąpili uczniowie szkół podstawowych oraz  średnich podzieleni na 3 grupy wiekowe. Zespół Szkół Technicznych reprezentowali: Alicja Elżbieciak z klasy 3D, Aleksandra Zagroba – klasa 3E i Mateusz Depa z klasy 4Ap.

Znajomość tematyki pożarniczej sprawdzana była w dwóch etapach : 1etap - test pisemny składający się z 25 pytań, który wyłaniał trójki finalistów z każdej grupy oraz 2 etap - część ustna , w której uczestnicy  odpowiadali na 3 pytania zadawane przez komisję konkursową.

Nasi uczniowie zajęli odpowiednio: II miejsce - Aleksandra Zagroba, III miejsce Alicja Elżbieciak i miejsce VII Mateusz Depa. Dziewczęta otrzymały atrakcyjne nagrody rzeczowe ufundowane przez Starostę Kolbuszowskiego p. Józefa Kardysia oraz pamiątkowe dyplomy.

 

Waldemar Mazurek

Polish English French German Italian Russian

 

 

 

 

Losowe zdjęcie

Osób online

Odwiedza nas 1266 gości oraz 0 użytkowników.

Firmy przyjazne szkole


  


 
PPUH Zakład Krawiecki S.C. Margo


Meble i wyroby z drewna E.Kołodziej


Pług - Spółdzielnia Pracy Handlowo - Produkcyjna


Firma Budowlana EFEKT S.c.


AS-PART firma handlowo-usługowa Joanna Baran