10 marca 2023 roku uczennica 4 klasy Technikum Logistycznego Justyna Chruścielwzięła udział w finale Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej, który odbył się w Poznaniu. To ogromny sukces, tym bardziej, że do ostatniego etapu zakwalifikowało się jedynie 57 uczniów z całej Polski, w tym tylko jedna z województwa podkarpackiego.

Ogólnopolska Olimpiada Logistyczna to najważniejsza i zarazem najbardziej wymagające wydarzenie w całym kalendarzu olimpiad logistycznych w Polsce. Organizowana jest przez Wyższą Szkołę Logistyki w Poznaniu. Składa się z trzech etapów, a finał odbywa się w siedzibie organizatora. Tegoroczna edycja była już XIV odsłoną zmagań młodych logistyków.

Czekamy na wyniki olimpiady.

 

Gratulujemy!

Nauczyciele przedmiotów logistycznych

Polish English French German Italian Russian

 

 

 

 

Losowe zdjęcie

Osób online

Odwiedza nas 468 gości oraz 0 użytkowników.

Firmy przyjazne szkole


  


 
PPUH Zakład Krawiecki S.C. Margo


Meble i wyroby z drewna E.Kołodziej


Pług - Spółdzielnia Pracy Handlowo - Produkcyjna


Firma Budowlana EFEKT S.c.


AS-PART firma handlowo-usługowa Joanna Baran