12 stycznia przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego przy ZST w Kolbuszowej uczestniczyli w uroczystej 47 sesji VI kadencji Rady Powiatu w Starostwie Powiatowym
w Kolbuszowej, która była jednocześnie spotkaniem opłatkowym Samorządów Uczniowskich działających w szkołach średnich powiatu. W spotkaniu wzięli udział przedstawiciele władz powiatu, Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Kolbuszowie, kierownik BOJS, księża z księdzem proboszczem Kolegiaty kolbuszowskiej, Lucjanem Szumierzem na czele, dyrektorzy szkół średnich, dyrektor CKZ w Kolbuszowej, opiekunowie Samorządów Uczniowskich i uczniowie Zespołu Szkół Technicznych w Kolbuszowej, Liceum Ogólnokształcącego w Kolbuszowej i Zespołu Szkół Agrotechniczno-Ekonomicznych w Weryni.

Spotkanie rozpoczął starosta kolbuszowski, pan Józef Kardyś. Wszyscy obejrzeli przedstawienie jasełkowe przygotowane przez uczniów LO w Kolbuszowej, podzielili się opłatkiem składając sobie życzenia noworoczne. Uczestnicy spotkanie spożyli posiłek przygotowany przez uczniów ZSA-E w Weryni.

Spotkanie zakończyło się wspólnym śpiewaniem kolęd przy wtórze licznych instrumentów muzycznych.

 

Samorząd Uczniowski z opiekunamiPolish English French German Italian Russian

 

 

 

 

Losowe zdjęcie

Osób online

Odwiedza nas 519 gości oraz 0 użytkowników.

Firmy przyjazne szkole


  


 
PPUH Zakład Krawiecki S.C. Margo


Meble i wyroby z drewna E.Kołodziej


Pług - Spółdzielnia Pracy Handlowo - Produkcyjna


Firma Budowlana EFEKT S.c.


AS-PART firma handlowo-usługowa Joanna Baran