Świąteczna zbiórka żywności – grudzień 2022r.
Po długiej przerwie spowodowanej pandemią Regionalna Fundacja Rozwoju „Serce” w Kolbuszowej zorganizowała w dniach 9 – 10 grudnia 2022r ,,Świąteczną zbiórkę żywności”. Szkolne Koło Wolontariatu działające w Zespole Szkół Technicznych im. Bohaterów Września 1939r. w Kolbuszowej, od blisko 10 lat współpracuje z Fundacją. Nasi wolontariusze - ponad 30 osób przez 2 dni zbierali żywność dla najbardziej potrzebujących z powiatu kolbuszowskiego. Mieli oni przydzielone dwa sklepy „Biedronka”, w których zbierana była żywność. W tym roku łącznie we wszystkich sklepach gdzie była prowadzona zbiórka, zebrano  łącznie 925 kg żywności. Serdecznie dziękujemy Wam drodzy Wolontariusze, że chcieliście poświęcić swój czas, aby włączyć się w to piękne dzieło pomocy.

 

 

Opiekunowie Szkolnego Koła Wolontariatu:

Anna Piątek

Anna Leśniowska-Boroń

 

Polish English French German Italian Russian

 

 

 

 

Losowe zdjęcie

Osób online

Odwiedza nas 487 gości oraz 0 użytkowników.

Firmy przyjazne szkole

  


 
PPUH Zakład Krawiecki S.C. Margo


Meble i wyroby z drewna E.Kołodziej


Pług - Spółdzielnia Pracy Handlowo - Produkcyjna


Firma Budowlana EFEKT S.c.


AS-PART firma handlowo-usługowa Joanna Baran