W dniu 3-go wrzesnia 2022 roku w Oddziale Edukacji Kulturalnej Regionalnej Miejskiej i Powiatowej Biblioteki Publicznej w Kolbuszowej odbyła sie 11 juz Edycja Narodowego Czytania pod patronatem Prezydenta RP. Czytane były Ballady i romanse Adama Mickiewicza. Oprocz uczniów Szkół podstawowych nr 1 i 2, Liceum Ogólnokształcącego, Zespołu Szkol Technicznych, Zespołu Szkol Agrotechniczno-Ekonomicznych w Weryni udział w Narodowym Czytaniu wzięli uczniowie naszej szkoły. Wioletta Białek, Adrian Blat, Kinga Drapała i Kinga Jagoda zaprezentowali sie bardzo dobrze. Za swój występ otrzymali pochwale Dyrektora Biblioteki Pana Andrzeja Jagodzińskiego i otrzymali piekne wydanie Ballady i romansów

 

 

 
Polish English French German Italian Russian

 

 

 

 

Losowe zdjęcie

Osób online

Odwiedza nas 106 gości oraz 0 użytkowników.

Firmy przyjazne szkole

  


 
PPUH Zakład Krawiecki S.C. Margo


Meble i wyroby z drewna E.Kołodziej


Pług - Spółdzielnia Pracy Handlowo - Produkcyjna


Firma Budowlana EFEKT S.c.


AS-PART firma handlowo-usługowa Joanna Baran