W dniu 26 maj 2022 r. uczennice klasy III technikum hotelarskiego odbyły wycieczkę dydaktyczną do hoteli 4 *i 5* w Rzeszowie. Celem było zapoznanie się z wyposażeniem , funkcjonowaniem oraz zakresem usług dodatkowych świadczonych przez te obiekty. Pierwszy odwiedzony przez nas obiekt to 5* hotel Bristol. Tam czekał na nas przesympatyczny i z dużą wiedzą na temat obiektu pan Kamil, który oprowadził nas po hotelu. Miałyśmy okazje zobaczyć pokoje o różnym standardzie. W obecnym czasie jest to duże wyzwanie ponieważ hotel praktycznie cały czas ma 100 procentowe obłożenie. Uczennice zobaczyły również sale konferencyjne oraz restaurację i siłownię, z której z tarasu mogły podziwiać panoramę Rzeszowa. Z Bristolu pieszo udaliśmy się razem z naszym oprowadzającym do hotelu 4* Grand. Tam pokazano nam pokoje o różnym standardzie, w tym apartament dwupoziomowy oraz apartament prezydencki. Dodatkowo uczennice zobaczyły sale konferencyjne , restauracje i na zakończenie strefę relaksu z basenem. Mogą z basenu korzystać goście zarówno z tego hotelu jak i hotelu Bristol. Na zakończenie pan Kamil podziękował za uwagę naszym uczennicom, zaznaczając przy tym, że oprowadzanie naszej młodzieży to czysta przyjemność, gdyż uczniowie są zainteresowani i widać że z zaangażowaniem podchodzą do swojego nauczanego zawodu. Podziękowaliśmy za poświęcony czas i udaliśmy się do naszego ostatniego obiektu - 4* hotelu Ambasadorskiego. Czekał tam na nas sam Dyrektor pan Łukasz, który bardzo serdecznie nas przywitał i zaprosił do obejrzenia obiektu. W tym hotelu zobaczyliśmy pokoje o różnym standardzie. w tym apartament, salę restauracyjną, sale konferencyjne oraz cukiernię. Przed wyjazdem na tą wycieczkę uczennice zaproponowały, że skoro jest tak ciepło to ubiorą się w sportowe koszulki z logo szkoły i zawodu. Zgodziłam się bez wahania, jednak nie spodziewałam się ani ja ani uczennice, że nasze   koszulki wzbudzą aż takie zainteresowanie. Obaj Panowie zauważyli i stwierdzili, że to świetny pomysł z tymi sportowymi koszulkami i super to wygląda. Uczennice bardzo zadowolone wróciły do Kolbuszowej, planując kolejny wyjazd.

Opracowała :

Anna Piątek

Polish English French German Italian Russian

 

 

 

 

Losowe zdjęcie

Osób online

Odwiedza nas 198 gości oraz 0 użytkowników.

Firmy przyjazne szkole

  


 
PPUH Zakład Krawiecki S.C. Margo


Meble i wyroby z drewna E.Kołodziej


Pług - Spółdzielnia Pracy Handlowo - Produkcyjna


Firma Budowlana EFEKT S.c.


AS-PART firma handlowo-usługowa Joanna Baran