W dniu 17 maja 2022 r. klasa I kształcąca się w zawodzie technik hotelarstwa odbyła swoją pierwszą wyjazdową dydaktyczną wycieczkę do hoteli w Rzeszowie. Celem wyjazdu było zapoznanie się z wyposażeniem, funkcjonowaniem oraz zakresem usług dodatkowych świadczonych przez te obiekty. Pierwszy odwiedzony przez nas obiekt to jedyny 5* hotel na Podkarpaciu hotel Bristol. W hotelu przywitał nas przesympatyczny pan Kamil - miałam okazję już zwiedzać hotel z tym Panem i wiem że jest to profesjonalista, który potrafi przekazać wiedzę młodzieży, a przecież o to chodzi w takich wyjazdach, aby jak najwięcej informacji uzyskać. Bardzo profesjonalnie Pan się nami zaopiekował, pokazał nam bardzo dużo. Uczennice zobaczyły pokoje różnego rodzaju, sale konferencyjne, restauracje i recepcję. Miały okazje zadawać pytania, na które uzyskały bardzo wyczerpujące i ciekawe odpowiedzi. Następnie pieszo udaliśmy się do drugiego obiekty 4 * hotelu Grand , tam nasz oprowadzający zrobił naprawdę wiele i udało nam się zobaczyć pokoje o różnym standardzie, w tym apartament prezydencki. Następnie przeszliśmy do sal konferencyjnych, restauracji a na koniec do strefy relaksu z basenem włącznie. Dla naszych uczennic ta wycieczka, to dużo wiedzy, zderzenia się z tym, czego uczą się w teorii i jak to wygląda w praktyce. Bardzo zmęczone , bo jeszcze nigdy tak dużo czasu nikt nam nie poświęcił, ale bardzo zadowolone wróciłyśmy do Kolbuszowej, snując plany o kolejnym wyjeździe.

Opracowała :

Anna Piątek

 
Polish English French German Italian Russian

 

 

 

 

Losowe zdjęcie

Osób online

Odwiedza nas 300 gości oraz 0 użytkowników.

Firmy przyjazne szkole

  


 
PPUH Zakład Krawiecki S.C. Margo


Meble i wyroby z drewna E.Kołodziej


Pług - Spółdzielnia Pracy Handlowo - Produkcyjna


Firma Budowlana EFEKT S.c.


AS-PART firma handlowo-usługowa Joanna Baran