Dnia 29 kwietnia 2022 r. odbył się  XI Powiatowy Konkurs Języka Niemieckiego Deutsch macht Spaβ zorganizowany wspólnie przez LO w Kolbuszowej oraz SP nr 1 w Kolbuszowej. Tegoroczna edycja odbyła się w SP nr 1.
Do konkursu przystąpiło 38 uczniów z 9  szkół podstawowych oraz ponadpodstawowych powiatu kolbuszowskiego. Uczeń naszej szkoły Maciej Jagodziński z kl. IIII Ap otrzymał wyróżnienie w kategorii szkół ponadpodstawowych .
Gratulujemy.


Opracowała
nauczycielka j. niemieckiego
Elżbieta Czerepkowska

 
Polish English French German Italian Russian

 

 

 

 

Losowe zdjęcie

Osób online

Odwiedza nas 174 gości oraz 0 użytkowników.

Firmy przyjazne szkole

  


 
PPUH Zakład Krawiecki S.C. Margo


Meble i wyroby z drewna E.Kołodziej


Pług - Spółdzielnia Pracy Handlowo - Produkcyjna


Firma Budowlana EFEKT S.c.


AS-PART firma handlowo-usługowa Joanna Baran