Samorząd Uczniowski serdecznie wita wszystkich uczniów, a szczególnie uczniów klas pierwszych. Mamy nadzieję, że będzie Wam się podobało w naszej szkole. Życzymy Wam sukcesów,  owocnej nauki i wielu nowych, wartościowych przyjaciół.

Szkoła, to nie tylko nauka. Jeżeli chcesz rozwijać swoje zainteresowania i pasje, zapraszamy Cię do uczestniczenia w szkolnych kołach zainteresowań. Każdy znajdzie coś dla siebie.

Samorząd Uczniowski gorąco zachęca uczniów do włączenia się w aktywną działalność SU. Jeśli masz pomysły, jesteś kreatywny i lubisz wyzwania i organizację różnych ciekawych przedsięwzięć, zgłoś się do nas. Wybory do zarządu SU na ten rok szkolny już 15 września. Przygotuj swój plakat z programem wyborczym i przynieś go do opiekunów SU do piątku 10 września.

Polish English French German Italian Russian

 

 

 

 

Losowe zdjęcie

Osób online

Odwiedza nas 163 gości oraz 0 użytkowników.

Firmy przyjazne szkole

  


 
PPUH Zakład Krawiecki S.C. Margo


Meble i wyroby z drewna E.Kołodziej


Pług - Spółdzielnia Pracy Handlowo - Produkcyjna


Firma Budowlana EFEKT S.c.


AS-PART firma handlowo-usługowa Joanna Baran