W sobotę 24 kwietnia uczniowie technikum informatycznego po raz drugi uczestniczyli w konkursie programistycznym CodeQuest. Jest on organizowany przez firmę  Lockheed Martin i odbywa się w tym samym dniu w jej oddziałach na całym świecie, min. Stanach Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii oraz Australii. W tym roku ze względu na panujące obostrzenia zawody nie odbyły się na terenie PZL  Mielec, lecz miały formę zdalną.

 

Udział w konkursie wzięli:

Karol Krawiec – 3A

Jakub Grabiec – 3A

Paweł Łowczyk – 3D

Adrian Materski – 4A

Arkadiusz Serafin – 4A

 

Uczestnikom dziękujemy serdecznie za zaangażowanie.

 

Opiekę na uczniami sprawował Mirosław Całka.

 

 

Polish English French German Italian Russian

 

 

 

 

Losowe zdjęcie

Osób online

Odwiedza nas 112 gości oraz 0 użytkowników.

Firmy przyjazne szkole

  


 
PPUH Zakład Krawiecki S.C. Margo


Meble i wyroby z drewna E.Kołodziej


Pług - Spółdzielnia Pracy Handlowo - Produkcyjna


Firma Budowlana EFEKT S.c.


AS-PART firma handlowo-usługowa Joanna Baran