W dniu 16.04.2021 r. w formie zdalnej on-line odbył się VI Wojewódzki Konkurs Wiedzy Logistycznej. Do etapu szkolnego zgłosiło się 50 uczniów z 15 różnych szkół ponadpodstawowych z terenu województwa podkarpackiego. Uczestnicy podczas testu on-line musieli zmierzyć się z 25 pytaniami w czasie 40 minut. Do finału, który odbędzie się 21.05.2021 r. zakwalifikowało się 13 najlepszych uczniów z poszczególnych szkół zgłoszonych do konkursu.

Zespół Szkół Technicznych w Kolbuszowej reprezentowało troje uczniów:

  • Gabriela Depa (kl.3c),
  • Jan Buryło (kl.3e),
  • Jakub Kosiorowski (kl.2ep).

Naszą szkołę w finale będzie reprezentowała Gabriela Depa z klasy 3c, która uzyskała najwyższy wynik w pierwszym etapie.

Celem konkursu jest wyróżnienie szczególnie uzdolnionych uczniów, zdobycie doświadczenia przydatnego podczas części pisemnej egzaminu potwierdzającego kwalifikacje zawodowe w zawodzie technik logistyk i technik spedytor, promocja kształcenia na kierunkach logistycznych i spedycyjnych, rozbudzenie zainteresowania tematyką logistyczną i spedycyjną, wymiana doświadczeń zawodowych, współpraca między podmiotami kształcącymi w/w zawodach.

 

Serdecznie gratulujemy osiągniętych wyników i życzymy powodzenia w finale.

 

 

Nauczyciele przedmiotów logistycznych

 

Polish English French German Italian Russian

 

 

 

 

Losowe zdjęcie

Osób online

Odwiedza nas 141 gości oraz 0 użytkowników.

Firmy przyjazne szkole

  


 
PPUH Zakład Krawiecki S.C. Margo


Meble i wyroby z drewna E.Kołodziej


Pług - Spółdzielnia Pracy Handlowo - Produkcyjna


Firma Budowlana EFEKT S.c.


AS-PART firma handlowo-usługowa Joanna Baran