Sukces Naszych uczniów w Ogólnopolskim Konkursie ,,Logistyczne Podchody”.

Zespół ,,Team Logistyk’’ w składzie: Emilia Brózda II Ep, Karolina Dul II Eg, Jakub Kosiorowski II Ep (lider), Karolina Polek II Ep, zdobył II miejsce w Ogólnopolskim Konkursie „Logistyczne Podchody” w II edycji programu Junior Top Young.

Konkurs został zorganizowany przez zespół koordynujący Junior Top Young działający z ramienia Polskiego Stowarzyszenie Menedżerów Logistyki i Zakupów z siedzibą w Warszawie. W rywalizacji wzięli udział uczniowie szkół o profilu logistycznym.

Uczniowie zmagali się z 10 etapowym konkursem trwającym od grudnia 2020 roku do marca 2021 roku.   W poszczególnych etapach musieli wykazać się wiedzą, kreatywnością oraz umiejętnością pracy w grupie.

Celem konkursu “Logistyczne Podchody” była nauka samodzielności uczniów poprzez zachęcenie ich do aktywnego rozwiązywania wyzwań. Forma konkursu miała uświadomić istotność szybkiej reakcji na pojawiające się wyzwania, ale także pokazać wartość dążenia i skupiania się na określonym celu.

 

Nauczyciele przedmiotów logistycznych

 

 

Polish English French German Italian Russian

 

 

 

 

Losowe zdjęcie

Osób online

Odwiedza nas 166 gości oraz 0 użytkowników.

Firmy przyjazne szkole

  


 
PPUH Zakład Krawiecki S.C. Margo


Meble i wyroby z drewna E.Kołodziej


Pług - Spółdzielnia Pracy Handlowo - Produkcyjna


Firma Budowlana EFEKT S.c.


AS-PART firma handlowo-usługowa Joanna Baran