Logo | .eTwinning Polska

 

W październiku 2020r. wybrani uczniowie przystąpili do międzynarodowego projektu na platformie eTwinning o nazwie: „Show me your school, your city, your everyday life”.  Jego istotą było przełamywanie barier językowych, motywowanie do nauki języka angielskiego, wymiana doświadczeń i informacji oraz budzenie zainteresowania innymi kulturami. Do grupy projektowej należeli uczniowie w wieku 15-19 lat z krajów takich jak: Turcja, Rumunia, Albania, Ukraina, Polska, Włochy czy Chorwacja.

Uczestnicy mieli okazję zaprezentować naszą szkołę (m.in. jej historię, aktualne kierunki kształcenia i uczniowską społeczność), swoje zainteresowania, a także miejsce zamieszkania. Udział w tym projekcie przyniósł wspaniałe korzyści – uczniowie mogli odbyć wirtualną podróż po krajach europejskich bez konieczności wychodzenia z domu oraz przekonali się, że znajomość języków otwiera bramy do całego świata.  

Ilona Sekman, Edyta Wróbel

Polish English French German Italian Russian

 

 

 

 

Losowe zdjęcie

Osób online

Odwiedza nas 137 gości oraz 0 użytkowników.

Firmy przyjazne szkole

  


 
PPUH Zakład Krawiecki S.C. Margo


Meble i wyroby z drewna E.Kołodziej


Pług - Spółdzielnia Pracy Handlowo - Produkcyjna


Firma Budowlana EFEKT S.c.


AS-PART firma handlowo-usługowa Joanna Baran