W dniu 14.03.2018 r. uczniowie Technikum Logistycznego ZST w Kolbuszowej (klasa II D) udali się na wycieczkę dydaktyczną do przedsiębiorstwa usługowo-produkcyjnego BARTIX w Malawie. Przedsiębiorstwo BARTIX jest autoryzowanym przedstawicielem branży meblowej firmy Kronopol – Swiss KRONO Group.

  Podczas wizyty uczniowie, wraz z nauczycielami zwiedzili halę produkcyjną, salon firmowy oraz  magazyny przedsiębiorstwa. Celem wycieczki było zapoznanie uczniów z działalnością firmy, poznanie procesów logistycznych realizowanych w tego typu przedsiębiorstwie oraz poznanie infrastruktury logistycznej niezbędnej do realizacji wspomnianych procesów. Dzięki wizycie uczniowie dowiedzieli się, w jaki sposób przetwarza się płyty meblowe, jak przebiega proces magazynowania półfabrykatów i wyrobów gotowych oraz jak przebiega proces obsługi klienta od momentu złożenia zamówienia do momentu odbioru towaru. Właściciele firmy opowiedzieli również z jakimi trudnościami i wyzwaniami na co dzień spotyka się logistyk oraz jakie według nich kompetencje i umiejętności powinien posiadać kandydat do pracy na tego typu stanowisko.

 Uczniowie wraz z opiekunami składają serdeczne podziękowania właścicielom firmy za zaproszenie oraz możliwość zwiedzenia przedsiębiorstwa. Liczymy na dalszą współpracę.

 

Anna Leśniowska – Boroń

Konrad Zieliński

Polish English French German Italian Russian

 

 

 

Losowe zdjęcie

Osób online

Odwiedza nas 108 gości oraz 0 użytkowników.

Firmy przyjazne szkole
  


 PPUH Zakład Krawiecki S.C. Margo


Meble i wyroby z drewna E.Kołodziej


Pług - Spółdzielnia Pracy Handlowo - Produkcyjna


Firma Budowlana EFEKT S.c.


AS-PART firma handlowo-usługowa Joanna Baran