Dorota Starzec z kl. III C zwycięzcą etapu okręgowego

X Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy Hotelarskiej

i reprezentantką naszej szkoły w etapie centralnym

odbywającym się w Kołobrzegu

            W poniedziałek  8 stycznia 2018 roku, uczennica naszej szkoły Dorota Starzec z kl. III C stanęła w szranki rywalizacji w eliminacjach okręgowych Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy Hotelarskiej, która odbywała się w Zespole Szkół Gospodarczych im. M. S. Ligęzy w Rzeszowie.  W eliminacjach startowało 32 uczniów ze szkół województwa podkarpackiego i lubelskiego.      

            Najlepsza w tej rywalizacji była Dorota Starzec, która uzyskała najwyższy wynik w całym okręgu i zakwalifikowała się do eliminacji centralnych, które odbędą się  w Kołobrzegu w dniach 9-12 kwietnia 2018 r.

            Olimpiada ma charakter ogólnopolski, ponieważ w tym samym czasie obywają się eliminacje w 9 okręgach w całej Polsce. Do etapu centralnego Komitet Główny Olimpiady kwalifikuje 30 uczniów z najlepszymi wynikami ze wszystkich okręgów

w Polsce.

            Dorotce serdecznie gratulujemy wyników  i życzymy sukcesu w eliminacjach centralnych.

Elżbieta Gut

Polish English French German Italian Russian

 

 

 

Losowe zdjęcie

Osób online

Odwiedza nas 88 gości oraz 0 użytkowników.

Firmy przyjazne szkole
  


 PPUH Zakład Krawiecki S.C. Margo


Meble i wyroby z drewna E.Kołodziej


Pług - Spółdzielnia Pracy Handlowo - Produkcyjna


Firma Budowlana EFEKT S.c.


AS-PART firma handlowo-usługowa Joanna Baran