W dniu 11 czerwca 2024 r. uczniowie z klasy 2B kierunku technik elektryk uczestniczyli w lekcjach zawodowych na terenie zakładu energetycznego PGE Mielec. Lekcje były okazją dla uczniów do zobaczenia na żywo warunków pracy elektryków z różnych jednostek firmy. Uczniowie bardzo aktywnie uczestniczyli w zajęciach, zadając wiele pytań i dopytując o najdrobniejsze szczegóły. To już kolejne w tym roku szkolnym spotkanie zorganizowane w ramach współpracy ZST w Kolbuszowej z PGE Dystrybucja S.A. W przyszłym roku szkolnym mamy nadzieję na jeszcze więcej takich ciekawych spotkań. Bardzo dziękujemy dyrekcji PGE Dystrybucja S.A oraz pracownikom za zaangażowanie i poświęcony czas.

Robert Jóźwik

Dawid Jóźwik

 

Polish English French German Italian Russian

 

 

 

 

Losowe zdjęcie

Osób online

Odwiedza nas 708 gości oraz 0 użytkowników.

Firmy przyjazne szkole


  


 
PPUH Zakład Krawiecki S.C. Margo


Meble i wyroby z drewna E.Kołodziej


Pług - Spółdzielnia Pracy Handlowo - Produkcyjna


Firma Budowlana EFEKT S.c.


AS-PART firma handlowo-usługowa Joanna Baran