W dniu 23 maja 2024 r. uczniowie z klasy pierwszej i trzeciej uczący się w zawodzie technik elektryk uczestniczyli w lekcjach zawodowych na terenie GPZ Kolbuszowa. Uczniowie pod okiem dyrekcji oraz pracowników PGE Dystrybucja S.A. uczestniczyli w lekcjach zawodowych na terenie GPZ Kolbuszowa, gdzie zapoznali się z funkcjonowaniem Głównego Punktu Zasiania w Kolbuszowej, z rozwiązaniami konstrukcji stacji oraz pracą sieci elektroenergetycznej. Są to kolejne już zajęcia zawodowe dla uczniów kierunku technik elektryk zrealizowane w ramach współpracy z PGE Dystrybucja S.A. W przyszłości planowane są kolejne zajęcia praktyczne na terenach jednostek PGE Dystrybucja S.A.

 

Marta Borek

Robert Jóźwik

Dawid Jóźwik

Polish English French German Italian Russian

 

 

 

 

Losowe zdjęcie

Osób online

Odwiedza nas 1291 gości oraz 0 użytkowników.

Firmy przyjazne szkole


  


 
PPUH Zakład Krawiecki S.C. Margo


Meble i wyroby z drewna E.Kołodziej


Pług - Spółdzielnia Pracy Handlowo - Produkcyjna


Firma Budowlana EFEKT S.c.


AS-PART firma handlowo-usługowa Joanna Baran