W dniu 25 kwietnia 2024r. uczniowie naszej szkoły Szymon Dziedzic, Tomasz Gul i Rafał Zięba z klasy 4C, wzięli udział w Ogólnopolskim Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym, organizowanym przez Zarząd Główny Polskiego Związku Motorowego na terenie Zespołu Szkół Agrotechniczno-Ekonomicznych w Weryni.
          Konkurs składał się z czterech osobno punktowanych konkurencji. Pierwsza część, to test teoretyczny - 30 pytań obejmujących tematykę wiedzy o ruchu drogowym. Druga część, to pierwsza pomoc przedmedyczna. Trzecia, jazda motorowerem po wyznaczonej trasie, w jak najkrótszym czasie i wreszcie czwarta jazda samochodem na czas.
          Nasi uczniowie zajęli trzecie miejsce, za które otrzymali pamiątkowe dyplomy i nagrody rzeczowe.

Waldemar Mazurek

 
 
 
Polish English French German Italian Russian

 

 

 

 

Losowe zdjęcie

Osób online

Odwiedza nas 635 gości oraz 0 użytkowników.

Firmy przyjazne szkole


  


 
PPUH Zakład Krawiecki S.C. Margo


Meble i wyroby z drewna E.Kołodziej


Pług - Spółdzielnia Pracy Handlowo - Produkcyjna


Firma Budowlana EFEKT S.c.


AS-PART firma handlowo-usługowa Joanna Baran