W dniach 23-25 kwietnia 2024 r. uczniowie klas ósmych ze szkół podstawowych z powiatu kolbuszowskiego odwiedzili naszą szkołę celem  poznania bogatej oferty kierunków kształcenia w technikum: technik automatyk, technik automatyk, technik  programista, technik elektryk, technik budownictwa, technik geodeta, technik hotelarstwa,  technik informatyk, technik logistyk, technik mechanik, technik mechatronik, technik  technologii drewna, technik urządzeń i systemów energetyki odnawialnej, technik usług  fryzjerskich oraz w szkole branżowej I stopnia: ślusarz, fryzjer, mechanik pojazdów  samochodowych, monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie, operator  obrabiarek skrawających, sprzedawca.

 Uczniowie szkół podstawowych z Kupna, Bukowca, Hadykówki,  Przedborza, Cmolasu, Weryni, Dzikowca, Woli Rusinowskiej, Klatek, Raniżowa, Krzątki, Majdanu Królewskiego, Komorowa, Porąb Dymarskich, Trzęsówki, Trześni, Niwisk, Przyłęka oraz SP nr 1 i nr 2 w Kolbuszowej przybyli ze swoimi opiekunami lub indywidualnie do Zespołu Szkół Technicznych, aby zapoznać się z szeroką propozycją kierunków kształcenia.
Nauczyciele z uczniami, drużyna strzelecka „Strzelec” przygotowali  bardzo ciekawe prezentacje. Każdy ze zwiedzających znalazł coś dla siebie: budowlańcy  stworzyli dobre fundamenty pod przyjęcie do szkoły,  u fryzjerów włos się zjeżył z wrażenia, u hotelarek wszyscy byli „przyjęci na recepcji”, mechanicy i programiści oraz mechatronicy zakodowali zainteresowanie kierunkami kształcenia, stolarze  „wbili do głowy”, że ten zawód jest najlepszy, geodeci wytyczyli drogę do naszej szkoły,  logistycy ułożyli w pamięci niczym na paletach wybór naszych zawodów, energetycy  odnawialni obiecali, że nikomu nie braknie energii. U elektryków zaiskrzyło :) …,  a informatycy zaprogramowali sukces przyszłych uczniów naszej szkoły. Po rozmowach  z ósmoklasistami  i po ich wpisach do kroniki szkolnej widać było zadowolenie z wizyty w ZST w Kolbuszowej.


 

Ósmoklasiści, do zobaczenia we wrześniu !!!

 

Samorząd Uczniowski z opiekunami

oraz współorganizatorzy Dni Otwartych Szkoły

 

 

Polish English French German Italian Russian

 

 

 

 

Losowe zdjęcie

Osób online

Odwiedza nas 493 gości oraz 0 użytkowników.

Firmy przyjazne szkole


  


 
PPUH Zakład Krawiecki S.C. Margo


Meble i wyroby z drewna E.Kołodziej


Pług - Spółdzielnia Pracy Handlowo - Produkcyjna


Firma Budowlana EFEKT S.c.


AS-PART firma handlowo-usługowa Joanna Baran