W piątek 12 lutego 2020 r. odbyły się mistrzostwa szkoły w trójboju siłowym STRONGMAN ZST. Rywalizacja podczas zawodów polegała na wielokrotnym wyciskaniu ½ wagi swojego ciała na ławce poziomej, wielokrotnych przysiadach na suwnicy z obciążeniem ½ masy ciała i w podciąganiu na drążku. 

Zgodnie z regulaminem trójboju wszyscy startujący zostali zważeni   a o prawidłowy przebieg zawodów zadbali organizatorzy - Ireneusz Stagraczyński, Łukasz Poborca i Małgorzata Chmielowiec

Po 20 minutach rozgrzewki zaczeły się zmagania w kolejności od najlżejszego do najcięższego zawodnika. Wszyscy chłopcy wzajamnie się dopingowali do walki tak aby uzyskać jak najlepsze wyniki i zdobyć tytuł najsilniejszego ucznia.

Po dwóch godzinach rywalizacji, dwóch zawodników uzyskało taką samą liczbę punktów i o wyłonieniu zwycięzcy zadecydowała dodatkowa konkurencja  "pompki szwedzkie" na poręczach. Najsilniejszym uczniem ZST Kolbuszowa w roku 2020 został Ryszard Hołówka z klasy 2B, drugie miejsce zajął uczeń z klasy 4D Maksymilian Serafin, a na najniższym stopniu podium uplasował się Konrad Perlicki z klasy 3A.

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy.  

Lista uczestników:

 1. Adrian Gucwa         1Ag

 2. Fabian Puzio         1Cp

 3. Krystian Drozd         1Cp

 4. Arkadiusz Zuber         1Cp

 5. Wojciech Karkut         1Cp

 6. Mateusz Konefał         1Cp

 7. Marcin Witas         1Eg

 8. Kamil Krakowski        1ag

 9. Ryszard Hołówka         2B

 10. Konrad Durak         2D

 11. Konrad Perlicki         3A

 12. Adrian Gul         3C

 13. Tomasz Sondej s. Tadeusza     4B

 14. Maksymilian Serafin         4D

 

 

 

Organizatorzy zawodów 

Ireneusz Stagraczyński

Łukasz Poborca 

Małgorzata Chmielowiec

Polish English French German Italian Russian

 

 

 

Losowe zdjęcie

Osób online

Odwiedza nas 86 gości oraz 0 użytkowników.

Firmy przyjazne szkole
  


 
PPUH Zakład Krawiecki S.C. Margo


Meble i wyroby z drewna E.Kołodziej


Pług - Spółdzielnia Pracy Handlowo - Produkcyjna


Firma Budowlana EFEKT S.c.


AS-PART firma handlowo-usługowa Joanna Baran