W dniu 6.12.2019 w Zespole Szkół nr 2 im. Tadeusza Rejtana w Rzeszowie odbył się II etap (okręgowy) Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej organizowanej przez Wyższą Szkołę Logistyki w Poznaniu. Była to już XII edycja tego wydarzenia.

Ogólnopolska Olimpiada Logistyczna skierowana jest do uczniów szkół średnich i policealnych uczących się zawodów: technik spedytor i technik logistyk.

Olimpiada ma na celu:

  • rozbudzić wśród młodych ludzi zainteresowanie tematyką logistyczną, 
  • pomoc w ocenie programu nauczania w szkołach średnich i policealnych.

Olimpiada została na stałe umieszczona przez Centralną Komisję Egzaminacyjną w wykazie turniejów i olimpiad tematycznych związanych z wybraną dziedziną wiedzy zawodowej, których laureaci i finaliści są zwolnieni z etapu pisemnego egzaminu potwierdzającego kwalifikacje zawodowe.

Naszą szkołę reprezentowała Dorota Tęcza z klasy 4D, która awansowała do finału. Jest to ogromny sukces naszej uczennicy biorąc pod uwagę fakt, iż Olimpiada jest bardzo wymagająca i jest jedną z najtrudniejszych ze wszystkich organizowanych w ciągu roku szkolnego.

 

Finał odbędzie się w siedzibie Wyższej Szkoły Logistyki w Poznaniu 19.03.2020 r.

Gratulujemy i życzymy powodzenia w finale!

 

                                                                                                         Anna Leśniowska-Boroń

                                                                                                         Konrad Zieliński

Polish English French German Italian Russian

 

 

 

Losowe zdjęcie

Osób online

Odwiedza nas 123 gości oraz 0 użytkowników.

Firmy przyjazne szkole
  


 
PPUH Zakład Krawiecki S.C. Margo


Meble i wyroby z drewna E.Kołodziej


Pług - Spółdzielnia Pracy Handlowo - Produkcyjna


Firma Budowlana EFEKT S.c.


AS-PART firma handlowo-usługowa Joanna Baran