W dniu 13 grudnia 2019r w ramach lekcji edukacyjnych z podstaw przedsiębiorczości i doradztwa zawodowego 50 uczniów z klas 1 Bp i 1 Bg wzięło udział w lekcji w siedzibie ZUS. Zajęcia przeprowadziła koordynator ds. komunikacji społecznej i edukacji Pani Alicja Kochanowicz-Grabuś z Oddziału ZUS w Rzeszowie.

      Głównym celem spotkania było przybliżenie uczniom naszej szkoły charakteru pracy urzędników i organizacji urzędu państwowego. Uczniowie naszej szkoły brali czynny udział wykładzie oraz quizie z zakresu wiadomości przedstawionych przez Panią Alicję Kochanowicz-Grabuś .

       Na zakończenie zajęć każdy z uczestników otrzymał pakiet materiałów dydaktycznych  na temat ZUS. Wycieczka została zorganizowana dzięki współpracy P. Dyrektor Grażyny Pełka ZST oraz nauczycieli M.Wilka, ks.P.Ciby i E. Muszyńskiej.

                                                                 Organizatorzy.

 

GALERIA ZDJĘĆ

 

 
Polish English French German Italian Russian

 

 

 

Losowe zdjęcie

Osób online

Odwiedza nas 198 gości oraz 0 użytkowników.

Firmy przyjazne szkole
  


 
PPUH Zakład Krawiecki S.C. Margo


Meble i wyroby z drewna E.Kołodziej


Pług - Spółdzielnia Pracy Handlowo - Produkcyjna


Firma Budowlana EFEKT S.c.


AS-PART firma handlowo-usługowa Joanna Baran