Dnia  21 listopada 2019r. w Miejskim Domu Kultury  w Kolbuszowej odbył się KONKURS FRYZJERSKI MŁODYCH TALENTÓW  pn.  „ Fryzura okolicznościowa ” organizowany przez naszą szkołę  i salon  fryzjerski „M&K LOKI I KOKI”.

  Impreza rozpoczęła się recitalem wykonanym przez  p. Mariolę Szypułę. Podczas  konkursu wystąpiło szkolne trio muzyczne w składzie: A. Serafin, W. Bajek, K. Zdyrski,  umilając czas gościom i uczestnikom konkursu zaangażowanym w tworzenie konkursowych fryzur.

W drugiej części  spotkania p. Maryla Kozioł - współorganizator konkursu i właścicielka salonu „M&K LOKI I KOKI” przeprowadziła szkolenie na temat ergonomii pracy fryzjera i podstawowych technik strzyżenia.

  W konkursie wzięli udział uczniowie z ZST w Kolbuszowej o profilu fryzjerskim oraz uczniowie  ze szkół podstawowych: z Huciny, Domatkowa, Woli Raniżowskiej, Niwisk, Trzęsówki i Kolbuszowej (SP nr 2). 

  Przedsięwzięcie miało na celu: rozwijanie zainteresowań i uzdolnień młodzieży w dziedzinie fryzjerstwa. Ponadto  młodzi adepci sztuki  fryzjerskiej mieli możliwość współzawodnictwa,  konfrontacji  i prezentacji swoich  możliwości. Wszyscy uczestnicy wykazali się kreatywnością i nowoczesnym spojrzeniem na sztukę.

W kategorii wiekowej 10-15 lat komisja konkursowa przyznała:

1. miejsce Hiacyncie Leśniak z kl. V

2. miejsce  Alicja Kirpsza z kl.VI

3. miejsce  Milenie Pogodzie z  kl. IV

oraz

I wyróżnienie dla Amelii Depy z kl.VI

II wyróżnienie dla Julii Kosiorowskiej z kl. V

 

Spośród 16. uczestników kategorii wiekowej 15-19 lat komisja konkursowa przyznała :

 

1. miejsce -  Justynie Magdzie z  IIID

2.  miejsce – Adriannie  Sondej z   IIID

3.  miejsce – Karolinie  Gul z IID

oraz

I wyróżnienie zdobyła Dominka Czaja IID

II wyróżnienie dla Aleksandry Gancarczyk I Dp

III wyróżnienie dla Julii Kobylskiej I Dp

 

Zwycięzcy otrzymali gratulacje i wspaniałe nagrody ufundowane przez:

-p. A. Harhuta  z firmy „Kamis”

- p. M. Pogodę z firmy „Auto Pogoda”

- p. A. Nowaka z firmy „Welor”

- p. Ewę Mytych

- Fundację Serce

- p. Grzegorza Romaniuk

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć. 

                    Organizatorzy

                                     Maryla Kozioł ,  Renata Sobolewska ,  Agnieszka Majka-Bajorek , Marek Bryk.

Polish English French German Italian Russian

 

 

 

Losowe zdjęcie

Osób online

Odwiedza nas 145 gości oraz 0 użytkowników.

Firmy przyjazne szkole
  


 
PPUH Zakład Krawiecki S.C. Margo


Meble i wyroby z drewna E.Kołodziej


Pług - Spółdzielnia Pracy Handlowo - Produkcyjna


Firma Budowlana EFEKT S.c.


AS-PART firma handlowo-usługowa Joanna Baran