W dniach 29-30 listopada 2019r. wzorem lat ubiegłych, odbyła się Ogólnopolska Zbiórka żywności,  koordynowana przez Regionalną Fundację Rozwoju „Serce” w Kolbuszowej. Tym razem wolontariusze z Zespołu Szkół Technicznych,  a było ich sporo bo 46 osób, zbierali przez 2 dni żywność w sklepach: „Lidl” i „Biedronka”. Żywność zbierana na terenie powiatu kolbuszowskiego trafiła do najbardziej potrzebujących mieszkańców z naszego regionu. Dzięki zaangażowaniu wolontariuszy zebrano łącznie 1477 kilogramów produktów,  które trafiły między innymi do osób starszych i samotnych. Dziękujemy wszystkim wolontariuszom za ich pracę, a  przede wszystkim za uśmiech i serce. Jesteśmy im  wdzięczni, że swój wolny czas chcieli właśnie poświęcić na zbiórkę żywności.  „Kiedy pomagamy innym, pomagamy sobie, ponieważ wszelkie dobro, które dajemy, zatacza koło i wraca do nas.” Pamiętajmy o tym każdego dnia…

Opracowała: Anna Piątek

Polish English French German Italian Russian

 

 

 

Losowe zdjęcie

Osób online

Odwiedza nas 212 gości oraz 0 użytkowników.

Firmy przyjazne szkole
  


 
PPUH Zakład Krawiecki S.C. Margo


Meble i wyroby z drewna E.Kołodziej


Pług - Spółdzielnia Pracy Handlowo - Produkcyjna


Firma Budowlana EFEKT S.c.


AS-PART firma handlowo-usługowa Joanna Baran