W dniu 13 grudnia 2019r.  młodzież kształcąca się w zawodzie technik hotelarstwa wraz z opiekunem- nauczycielem przedmiotów zawodowych i panią Pedagog wybrała się na wycieczkę do hoteli. Wybór terminu nie był przypadkowy gdyż o tej porze roku panuje świąteczny klimat a dekoracje przykuwają wzrok. Pierwszym hotelem, który odwiedziliśmy był 2 miesiące temu oddany do użytku 3* hotel: Holiday Inn Express® Rzeszów Airport.  To piękny, nowoczesny i  przestronny obiekt,  w którym zostałyśmy przywitane przez samego Dyrektora, a następnie przejęła nas pani Joanna zajmująca się w hotelu sprzedażą. Jest to drugi sieciowy hotel w Rzeszowie . Jak sama nazwa mówi,  spodziewałyśmy się hotelu gdzie gość może spędzić noc, zjeść śniadanie i wyjechać. A tu miła niespodzianka jako jeden z dwóch hoteli tej marki na świecie,  ze względu na potrzeby gości i swoje położenie  mają oni możliwość  zamówić posiłki z karty 24 godziny na dobę. Kolejnym zaskoczeniem było to, że pomimo iż hotel jak się wydaje wybudowany na potrzeby lotniska, tak naprawdę , nie to zadecydowało o jego budowie. Firmy międzynarodowe znajdujące się na strefie, a dokładnie kontrahenci i pracownicy  to w 80 % goście hotelowi. Miałyśmy możliwość zobaczyć recepcję , restauracje, sale konferencyjne oraz pokoje które standard mają taki sam ale inną kolorystykę. Kolejne zaskoczenie dla nas to możliwość wyboru poduszki do spania syntetyk lub z pierza naturalnego  oraz fakt że przy łóżkach gości znajdują się w ścianach ładowarki.

Pani Joanna to osoba z doświadczeniem w branży hotelarskiej , która bardzo chętnie dzieliła się wszystkimi informacjami jak również uświadomiła uczennicom jak ważna jest nauka języków.

Kolejny obiekt to hotel Antyczny Dwór obiekt 3*w którym przywitała nas sama pani właścicielka. Uczennice zobaczyły pokoje o różnym standardzie , restaurację, SPA oraz miały okazję posłuchać o działalności tego obiektu. Jest to miejsce które się rozwija cały czas budowane SA również domki całoroczne , jest zalew z promenada , plac zabaw , powstaje mała gastronomi będzie to doskonałe miejsce na pobyt weekendowy z rodziną. Trzeci odwiedzany obiekt, to hotel  5* Hotel Bristol Tradition & Luxury w Rzeszowie. Tam czekała na nas pani kierownik recepcji, która oprowadziła nas po obiekcie. Miałyśmy dużo szczęścia gdyż mogłyśmy zobaczyć pokoje o każdym standardzie. W tym hotelu każdy pokój jest inny zarówno kolorystyka jak i detale. Sale konferencyjne były przygotowywane na wigilie firmowe co mogłyśmy również zobaczyć. Na zakończenie zobaczyliśmy restauracje oraz browar. W dobrym nastroju wróciliśmy do Kolbuszowej już planując kolejna wycieczkę dydaktyczną.

Opracowała: Anna Piątek

Polish English French German Italian Russian

 

 

 

Losowe zdjęcie

Osób online

Odwiedza nas 198 gości oraz 0 użytkowników.

Firmy przyjazne szkole
  


 
PPUH Zakład Krawiecki S.C. Margo


Meble i wyroby z drewna E.Kołodziej


Pług - Spółdzielnia Pracy Handlowo - Produkcyjna


Firma Budowlana EFEKT S.c.


AS-PART firma handlowo-usługowa Joanna Baran