Pan Minister Adam Kwiatkowski odznaczył przyznanym przez Prezydenta RP Medalem Stulecia Odzyskanej Niepodległości „Polonia Rediviva” inspektorów ZS Marka Matułę, Piotra Panka i Marka Strączka oraz  przekazał na ręce Komendanta Związku nadany „Patronat Narodowy Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudy w Stulecie Odzyskania Niepodległości nad Obchodami 100 Rocznicy Śmierci Pułkownika Leopolda Lisa – Kuli w Rzeszowie w dniu 7 marca 2019 roku”. To wydarzenie jest również ważne dla społeczności Zespołu Szkół Technicznych, ponieważ  inspektor Piotr Panek prowadzi u nas zajęcia z przysposobienia wojskowego. Serdecznie gratulujemy!

Polish English French German Italian Russian

 

 

 

 

Losowe zdjęcie

Osób online

Odwiedza nas 136 gości oraz 0 użytkowników.

Firmy przyjazne szkole

  


 
PPUH Zakład Krawiecki S.C. Margo


Meble i wyroby z drewna E.Kołodziej


Pług - Spółdzielnia Pracy Handlowo - Produkcyjna


Firma Budowlana EFEKT S.c.


AS-PART firma handlowo-usługowa Joanna Baran