W dniu 26 października 2018 roku wzięliśmy udział w Powiatowym Konkursie Interdyscyplinarnym z okazji 100 rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę zorganizowanym przez Szkołę Podstawową nr 1 im. Henryka Sienkiewicza w Kolbuszowej. Uczniowie ZST wzięli udział w kategorii piosenki patriotycznej. Nasze wspaniałe solistki Agata Serafin z klasy 2D i Dominika Czaja z klasy 1D zostały laureatkami tego konkursu. Agata Serafin otrzymała Grand Prix całego konkursu, Dominika Czaja zajęła I miejsce w kategorii wiekowej: gimnazja i szkoły średnie. Dziewczęta wykonały następujące utwory: Agata – „Niezłomnych” Kasi Kowalskiej (akompaniament – opiekunka, p. J. Mazur-Okalowe na gitarze e-akustycznej), a Dominika – „Cisza. Modlitwa katyńska” (akompaniament – opiekunka, p. J. Mazur-Okalowe na gitarze e-akustycznej oraz Jakub Haptaś z klasy 1D na werblu).

W dniu 3 czerwca 2019 roku wzięliśmy udział w XVII Wojewódzkim Konkursie Piosenki Obcojęzycznej „Z piosenką przez Europę” zorganizowanym przez Zespół Szkół Ogólnokształcących w Głogowie Małopolskim. Naszą szkołę reprezentował Jakub Haptaś z piosenką „Falling Down” (Lil Peep and Xxxtancion). Jego występ przy własnym akompaniamencie na perkusji spotkał się z aprobatą jury, które przyznało mu wyróżnienie w kategorii szkół ponadgimnazjalnych. 

Jesteśmy bardzo dumni z sukcesów naszych muzyków i mocno trzymamy kciuki za kolejne.

 

opiekun:

mgr Joanna Mazur-Okalowe

 

 

Polish English French German Italian Russian

 

 

 

Losowe zdjęcie

Osób online

Odwiedza nas 54 gości oraz 0 użytkowników.

Firmy przyjazne szkole
  


 PPUH Zakład Krawiecki S.C. Margo


Meble i wyroby z drewna E.Kołodziej


Pług - Spółdzielnia Pracy Handlowo - Produkcyjna


Firma Budowlana EFEKT S.c.


AS-PART firma handlowo-usługowa Joanna Baran