Dorota Tęcza, uczennica klasy 3D Technikum logistycznego wygrała finał V edycji Wojewódzkiego Konkursu Wiedzy Logistycznej. Finał odbył się 31 maja 2019 roku w Zespole Szkół nr 2 w Rzeszowie. Udział w konkursie wzięło 51 najlepszych uczniów z Rzeszowa, Sanoka, Krosna, Tarnobrzega, Dębicy, Kolbuszowej, Przemyśla, Jasła i Leżajska, Dębicy, Wysokiej Strzyżowskiej, Strzyżowa oraz Dynowa wyłonionych w etapie kwalifikacyjnym (ponad 300 uczestników). Podczas finału uczestnicy zmagali się z testem składającym się z 35 pytań zamkniętych jednokrotnego wyboru, który musieli rozwiązać w czasie 60 minut.

Honorowy patronat nad konkursem objęli Prezydent Rzeszowa, Podkarpacki Kurator Oświaty oraz Marszałek Województwa Podkarpackiego.

W finale uczestniczyli również Jakub Bajor (klasa 3D) oraz Agata Czerw (Klasa 3D). Obydwoje zajęli miejsca w pierwszej dziesiątce.

Wszyscy uczestnicy i opiekunowie wzięli również udział w wykładzie zorganizowanym przez przedsiębiorstwo Tomasz Pietrych Buisness Solutions, podczas którego mogli wzbogacić swoją wiedzę z zakresu logistyki, spedycji, zarządzania łańcuchem dostaw czy procesów zachodzącym w tego typu przedsiębiorstwach.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Anna Leśniowska-Boroń

Konrad Zieliński

 

 
Polish English French German Italian Russian

 

 

 

Losowe zdjęcie

Osób online

Odwiedza nas 105 gości oraz 0 użytkowników.

Firmy przyjazne szkole
  


 PPUH Zakład Krawiecki S.C. Margo


Meble i wyroby z drewna E.Kołodziej


Pług - Spółdzielnia Pracy Handlowo - Produkcyjna


Firma Budowlana EFEKT S.c.


AS-PART firma handlowo-usługowa Joanna Baran