Bartosz Bebłouczeń klasy pierwszej Technikum Budownictwa z Zespołu Szkół Technicznych w Kolbuszowej zajął drugie miejsce na mistrzostwach Europy w trójboju siłowym. Zawody odbyły się 28.04.2019r w Czechach w miejscowości Pilsen. Bartek podniósł łącznie 497,5 kg (przysiad ze sztangą 200kg, wyciskanie leżąc 107,5kg i martwy ciąg 190kg).

Jesteśmy bardzo dumni z wielkiego wyczynu naszego ucznia i życzymy mu więcej takich sukcesów. Warto dodać, że jednym z trenerów naszego vice mistrza Europy jest jego starszy kolega z 4 klasy Technikum Budowlanego - Bartosz Szczepankiewicz.

Ogromne gratulacje zarówno dla zawodnika jak i trenera.

 

 

GALERIA ZDJĘĆ

 

Polish English French German Italian Russian

 

 

 

Losowe zdjęcie

Osób online

Odwiedza nas 164 gości oraz 0 użytkowników.

Firmy przyjazne szkole
  


 PPUH Zakład Krawiecki S.C. Margo


Meble i wyroby z drewna E.Kołodziej


Pług - Spółdzielnia Pracy Handlowo - Produkcyjna


Firma Budowlana EFEKT S.c.


AS-PART firma handlowo-usługowa Joanna Baran