W dniu 25 kwietnia 2019r. uczniowie naszej szkoły Krystian Słowik ( IVA), Bartosz Kiwak (IIB) i Kamil Zięba ( IIIa), wzięli udział w Ogólnopolskim Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym, organizowanym przez Zarząd Główny Polskiego Związku Motorowego na terenie Zespołu Szkół Agrotechniczno-Ekonomicznych w Weryni.

Konkurs składał się z czterech osobno punktowanych konkurencji. Pierwsza część, to test teoretyczny - 35 pytań obejmujących tematykę wiedzy o ruchu drogowym. Druga część, to pierwsza pomoc przedmedyczna. Trzecia, jazda motorowerem po wyznaczonej trasie, w jak najkrótszym czasie i wreszcie czwarta jazda samochodem na czas.

Nasi uczniowie pokazali się z dobrej strony, zajęli drugie miejsce, za które otrzymali pamiątkowe dyplomy i nagrody rzeczowe.

Waldemar Mazurek

 

Polish English French German Italian Russian

 

 

 

Losowe zdjęcie

Osób online

Odwiedza nas 161 gości oraz 0 użytkowników.

Firmy przyjazne szkole
  


 PPUH Zakład Krawiecki S.C. Margo


Meble i wyroby z drewna E.Kołodziej


Pług - Spółdzielnia Pracy Handlowo - Produkcyjna


Firma Budowlana EFEKT S.c.


AS-PART firma handlowo-usługowa Joanna Baran