W dniu 8 kwietnia 2019r. uczniowie klasy I „E”- grupy hotelarskiej z nauczycielem przedmiotów zawodowych, a zarazem wychowawcą pojechali na wycieczkę edukacyjną do Rzeszowa. Celem wycieczki było zapoznanie się z wyposażeniem oraz funkcjonowaniem 3 obiektów hotelarskich. Pierwszym hotelem jaki młodzież odwiedziła był 4* Hotel Ambasadorski. Tam zostałyśmy przywitane rzez panią z działu marketingu i oprowadzone po obiekcie. Miałyśmy okazję zobaczyć pokoje o różnym standardzie, sale konferencyjne, bar, restauracje, strefę relaksu oraz recepcję. Pani recepcjonistka chętnie odpowiadała na pytania zadawane przez uczniów , a związane z działalnością tego obiektu hotelarskiego. Ciekawostką tego hotelu jest to, że posiada on własną cukiernię, w której serwowane są różne smakołyki , a także posiada własną pralnię, która obsługuje 2 hotele. Drugim odwiedzanym przez nas obiektem był  3 *Hotel Hubertus. Tutaj zostałyśmy też miło przyjęte i oprowadzone po obiekcie, w którym szczególnie zachwyciła nas klimatyczna sala konferencyjna. Kolejnym etapem naszej wycieczki był 4*Grand Hotel. Butikowy klimatyczny styl wita od samego wejścia. Miałyśmy dużo szczęścia ponieważ w tym dniu  4 apartamenty były wolne i nasza młodzież mogła je zobaczyć. Należy zaznaczyć, że w tym hotelu każdy pokój ma swój wyjątkowy klimat i ma inny wystrój. Oprócz pokoi o różnym standardzie pokazano nam restaurację, wino-tekę , lobby z piano-barem i strefę relaksu. Na zakończenie oczywiście mogłyśmy zadawać pytania panu z recepcji, który nas oprowadzał. Wycieczka nasza była wyjątkowa z dwóch powodów po zakończeniu zwiedzania udałyśmy się na słynne lody z „Myszki” a podróż do hoteli odbyłyśmy szynobusem. Zadowolone wróciłyśmy do Kolbuszowej snując plany na kolejną wycieczkę.

Opracowała: Anna Piątek

 
Polish English French German Italian Russian

 

 

 

Losowe zdjęcie

Osób online

Odwiedza nas 130 gości oraz 0 użytkowników.

Firmy przyjazne szkole
  


 
PPUH Zakład Krawiecki S.C. Margo


Meble i wyroby z drewna E.Kołodziej


Pług - Spółdzielnia Pracy Handlowo - Produkcyjna


Firma Budowlana EFEKT S.c.


AS-PART firma handlowo-usługowa Joanna Baran