W dniach 5 i 6.04.2019r. RegionalnaFundacja Rozwoju SERCE w Kolbuszowej, zorganizowała na terenie naszego miasta „Wielkanocną zbiórkę żywności”. W zbiórkę żywności zaangażowało się łącznie 158 wolontariuszy z kolbuszowskich szkół, w tym liczna grupa 48 wolontariuszy z Zespołu Szkół Technicznych w Kolbuszowej. Przez 2 dni  nasi uczniowie  zbierali żywność w 2 sklepach „ Biedronka”. Dzięki zaangażowaniu i pracy wszystkich wolontariuszy zebrano łącznie 1498 kg żywności, która trafiła do potrzebujących mieszkańców z terenu Ziemi Kolbuszowskiej.
             Składamy naszym wolontariuszom bardzo serdeczne podziękowania w imieniu własnym oraz Regionalnej Fundacji  Rozwoju „SERCE”, za pracę, poświęcony czas, a także za okazane wielkie serce. Bardzo cieszymy się, że z naszej szkoły tak wiele osób chciało wesprzeć to piękne dzieło. Ja zapewniam, że warto czynić dobro bo ono do nas powraca…

             Życzymy wszystkim zdrowych, szczęśliwych i rodzinnych Świąt Wielkanocnych oraz niegasnącego zapału do czynienia dobra.

 

Opiekunowie Szkolnego Koła Wolontariatu:

Anna Piątek

Anna Leśniowska – Boroń

 

Polish English French German Italian Russian

 

 

 

Losowe zdjęcie

Osób online

Odwiedza nas 141 gości oraz 0 użytkowników.

Firmy przyjazne szkole
  


 
PPUH Zakład Krawiecki S.C. Margo


Meble i wyroby z drewna E.Kołodziej


Pług - Spółdzielnia Pracy Handlowo - Produkcyjna


Firma Budowlana EFEKT S.c.


AS-PART firma handlowo-usługowa Joanna Baran