20 marca 2019 r. odbyła się III edycja szkolnego wydarzenia po nazwą „Elita czyta”. Tym razem czytaliśmy fragmenty najbardziej znanego utworu Gustawa Herlinga-Grudzińskiego „Inny świat”. Wybór nie był przypadkowy. Sejm RP ustanowił Gustawa Herlinga-Grudzińskiego patronem 2019 roku, a 20 maja minie 100 lat od jego urodzin.

„Inny świat” czytali: pani dyrektor Grażyna Pełka oraz - z klasy 4D: Angelika Bańka, Magdalena Blat, Dominika Brzoza, Patrycja Leja, Arkadiusz Rajpold, z klasy 3B: Daniel Kusak, Krzysztof Piechota, Mateusz Puzio, Sławomir Surowiec. Plakat przygotowała, jak w dwóch poprzednich edycjach, Sylwia Chmielowska z 4D.

Organizatorki:

Dorota Markusiewicz

Jolanta Zwolska

Małgorzata Kurda

Polish English French German Italian Russian

 

 

 

Losowe zdjęcie

Osób online

Odwiedza nas 59 gości oraz 0 użytkowników.

Firmy przyjazne szkole
  


 PPUH Zakład Krawiecki S.C. Margo


Meble i wyroby z drewna E.Kołodziej


Pług - Spółdzielnia Pracy Handlowo - Produkcyjna


Firma Budowlana EFEKT S.c.


AS-PART firma handlowo-usługowa Joanna Baran