Uczniowie klasy 3D wraz z opiekunami p. Agnieszką Majką-Bajorek i Renatą Sobolewską uczestniczyli w szkoleniu dn. 27.01.2019r. w hotelu „Hilton” w Rzeszowie. Organizatorem szkolenia była firma By Fama. Szkolenie miało na celu poznanie nowych technik koloryzacji w stylu BRONDE. BRONDE to nowoczesna i niezwykle innowacyjna technika koloryzacji włosów. Efektem przypomina ombre i sombre, jednak w rzeczywistości to całkowicie odmienny rodzaj koloryzacji.

 

                                                                                                Renata Sobolewska, Agnieszka Majka Bajorek.

Polish English French German Italian Russian

 

 

 

Losowe zdjęcie

Osób online

Odwiedza nas 55 gości oraz 0 użytkowników.

Firmy przyjazne szkole
  


 PPUH Zakład Krawiecki S.C. Margo


Meble i wyroby z drewna E.Kołodziej


Pług - Spółdzielnia Pracy Handlowo - Produkcyjna


Firma Budowlana EFEKT S.c.


AS-PART firma handlowo-usługowa Joanna Baran