W piątek 15 marca 2019r odbyły się mistrzostwa szkoły w trójboju siłowym STRONGMAN ZST. Rywalizacja podczas zawodów polegała na wielokrotnym wyciskaniu ½ wagi swojego ciała na ławce poziomej, wielokrotnych przysiadach na suwnicy z obciążeniem ½ masy ciała i w podciąganiu na drążku.

Zgodnie z regulaminem trójboju wszyscy startujący zostali zważeni   a o prawidłowy przebieg zawodów zadbali organizatorzy - Ireneusz Stagraczyński, Łukasz Poborca.

Po 20 minutach rozgrzewki zaczeły się zmagania w kolejności od najlżejszego do najcięższego zawodnika. Wszyscy chłopcy wzajamnie się dopingowali do walki tak aby uzyskać jak najlepsze wyniki i zdobyć tytuł najsilniejszego ucznia.

Po dwóch godzinach rywalizacji, aż trzech zawodników uzyskało taką samą liczbę punktów i o wyłonieniu zwycięzcy zadecydowała dodatkowa konkurencja- popularna "deska".   Najsilniejszym uczniem ZST Kolbuszowa w roku 2019 został Bartosz Kiwak z klasy 2B, drugie miejsce zajął uczeń z klasy 3a ZSZ Piotr Darłak, a na najniższym stopniu podium uplasował się Ryszard Hołówka z klasy 1B.

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy.  

 

Organizatorzy zawodów

Ireneusz Stagraczyński

Łukasz Poborca

 

 

Polish English French German Italian Russian

 

 

 

Losowe zdjęcie

Osób online

Odwiedza nas 70 gości oraz 0 użytkowników.

Firmy przyjazne szkole
  


 PPUH Zakład Krawiecki S.C. Margo


Meble i wyroby z drewna E.Kołodziej


Pług - Spółdzielnia Pracy Handlowo - Produkcyjna


Firma Budowlana EFEKT S.c.


AS-PART firma handlowo-usługowa Joanna Baran