5 marca 2019 roku maturzyści wzięli udział w Targach Pracy zorganizowanych w nowoczesnym Centrum Kongresowym w Jasionce pod Rzeszowem. Wyjazd został zorganizowany w ramach doradztwa zawodowego. 

Uczestniczyliśmy w wykładzie na temat kryminalistyki, przeprowadzonym przez wykładowców oraz tudentów WSIiZ, rozmawialiśmy z przedstawicielami uczelni wyższych, przedsiębiorcami i doradcami zawodowymi.

Uczestnicy Targów mogli również kupić w promocyjnej cenie bilety do kina. Skwapliwie skorzystaliśmy z tej oferty i obejrzeliśmy oscarowy film „Green Book”, który w pogodny sposób przedstawił opartą na prawdziwych wydarzeniach opowieść o przyjaźni, wyzwalaniu się ze stereotypów i pokonywaniu własnych słabości.

 

 

Polish English French German Italian Russian

 

 

 

Losowe zdjęcie

Osób online

Odwiedza nas 75 gości oraz 0 użytkowników.

Firmy przyjazne szkole
  


 PPUH Zakład Krawiecki S.C. Margo


Meble i wyroby z drewna E.Kołodziej


Pług - Spółdzielnia Pracy Handlowo - Produkcyjna


Firma Budowlana EFEKT S.c.


AS-PART firma handlowo-usługowa Joanna Baran