W Rzeszowie świętowano 20 lecie udziału Polskich Sił Zbrojnych w NATO. 21 Brygada Strzelców Podhalańskich zorganizowała piknik militarny połączony z pokazem sprzętu, uzbrojenia i wyposażenia. Piknik zorganizowano na bazie 1 batalionu 21 BSP w Rzeszowie, którym  dowodzi płk. Rafał IWANEK. Z zaproszenia licznie skorzystali strzelcy z Rzeszowa, ale również strzelcy plutonu kolbuszowskiego. 9 marca na Podkarpaciu gościł Premier PR Mateusz MORAWIECKI, który wziął udział w tej uroczystości.  Nie zabrakło również okazji do wspólnych zdjęć z Orlętami, strzelcami i Kadrą dowódczą wojskową i strzelecką.

 

Polish English French German Italian Russian

 

 

 

Losowe zdjęcie

Osób online

Odwiedza nas 192 gości oraz 0 użytkowników.

Firmy przyjazne szkole
  


 
PPUH Zakład Krawiecki S.C. Margo


Meble i wyroby z drewna E.Kołodziej


Pług - Spółdzielnia Pracy Handlowo - Produkcyjna


Firma Budowlana EFEKT S.c.


AS-PART firma handlowo-usługowa Joanna Baran