W dniach od 5 do 8 lutego 2019r. w naszej szkole odbyły się Dni Otwarte, podczas których gościliśmy uczniów klas trzecich gimnazjów i ośmioklasistów z naszego powiatu wraz z opiekunami.  Tego typu spotkania są doskonałą okazją do zapoznania się z kierunkami kształcenia, bazą dydaktyczną szkoły oraz rozmów z nauczycielami i uczniami. 

Podczas tego wydarzenia zaprezentowano ciekawą ofertę edukacyjną szkoły, zwracając szczególną uwagę na nowy zawód - TECHNIK ELEKTRYK. Głównym punktem tych dni było oczywiście zwiedzanie szkoły. Gospodarze kierowali zainteresowanych do poszczególnych klasopracowni zawodowych, gdzie mogli się oni zapoznać ze specyfiką prezentowanego zawodu oraz zostali szczegółowo poinformowani o zasadach kształcenia przyszłych techników różnych specjalności. Doskonałą zabawę oferował gościom szkolny salon fryzjerski, gdzie można było zobaczyć stylizacje fryzur i modnego wizażu. 

 

Dopełnieniem Dni Otwartych Szkoły jest odbywająca się corocznie "Aktywna Środa".  27 lutego ponownie gościliśmy uczniów gimnazjów i szkół podstawowych wraz z opiekunami. Na ten dzień uczniowie ZST pod kierunkiem nauczycieli przygotowali szereg atrakcji, m.in.:

- warsztaty "Automatyka przemysłu",

- konkurencje geodezyjne,

- warsztaty "Robotyka przyszłości",

- Strongman - konkurs na najsilniejszego gimnazjalistę i ucznia szkoły podstawowej,

- studio fryzur,

- turniej gier komputerowych.

W ciągu dnia goście mogli nie tylko, po raz kolejny, zwiedzić szkołę i zapoznać się z ofertą edukacyjną, ale przede wszystkim zaobserwować bogate życie Zespołu Szkolnego, a także miło i aktywnie spędzić czas.

 

 

ZAPRASZAMY DO GALERII

 

 

Polish English French German Italian Russian

 

 

 

Losowe zdjęcie

Osób online

Odwiedza nas 89 gości oraz 0 użytkowników.

Firmy przyjazne szkole
  


 PPUH Zakład Krawiecki S.C. Margo


Meble i wyroby z drewna E.Kołodziej


Pług - Spółdzielnia Pracy Handlowo - Produkcyjna


Firma Budowlana EFEKT S.c.


AS-PART firma handlowo-usługowa Joanna Baran