W dniu 17.01.2019 r. w Zespole Szkół Technicznych im. Bohaterów Września 1939 r. w Kolbuszowej odbył się  II Szkolny Konkurs „Firma moich marzeń” w ramach innowacji pedagogicznej „Zawodowo po angielsku i niemiecku”. 

Celem konkursu było zachęcenie młodzieży do planowania własnej kariery zawodowej oraz doskonalenie umiejętności językowych. Uczniowie przygotowali prezentacje multimedialne zawierające charakterystykę firmy, opis świadczonych usług, perspektywy rozwoju oraz zaproszenie do skorzystania z usług. Prezentacje wykonane zostały w języku niemieckim lub angielskim. 

W konkursie wzięli udział uczniowie ZST. Jury w składzie mgr Anna Korbecka oraz mgr Dariusz Zwolski przy pomocy uczniów z klasy 1B i 3D przeanalizowało prezentacje pod względem językowym, merytorycznym oraz wizualnym. 

Laureatami konkursu zostali: 

I  miejsce - Natalia Plis – III D

II miejsce - Tomasz Sondej – III B

III miejsce - Maksymilian Jaskot – III B

 

Serdecznie gratulujemy! 

Organizatorzy:

Anna Korbecka

Dariusz Zwolski

Polish English French German Italian Russian

 

 

 

Losowe zdjęcie

Osób online

Odwiedza nas 133 gości oraz 0 użytkowników.

Firmy przyjazne szkole
  


 PPUH Zakład Krawiecki S.C. Margo


Meble i wyroby z drewna E.Kołodziej


Pług - Spółdzielnia Pracy Handlowo - Produkcyjna


Firma Budowlana EFEKT S.c.


AS-PART firma handlowo-usługowa Joanna Baran