W środę 28.11.2018r. w Zespole Szkół Technicznych w Kolbuszowej odbyło się spotkanie Rodziców z sierż. szt. Beatą Chmielowiec z Komendy Powiatowej Policji w Kolbuszowej oraz psycholog Agnieszką Poczekajło z Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Kolbuszowej. Wyjaśniły one jak rozpoznać osobę będącą pod wpływem środków psychoaktywnych oraz pokazały z jakimi rodzajami środków możemy się obecnie spotkać.  Różnorodność tych substancji oraz forma w jakiej występują może sprawić problemy z ich rozpoznaniem dlatego rodzice na własne oczy mogli zobaczyć pod jaką postacią mogą one występować obecnie na rynku. Poruszany był również temat szkodliwego wpływu używek na   młody organizm oraz co zrobić jeśli niepokojące objawy zostaną zauważone u swojego dziecka.           

 

                                     

Polish English French German Italian Russian

 

 

 

Losowe zdjęcie

Osób online

Odwiedza nas 76 gości oraz 0 użytkowników.

Firmy przyjazne szkole
  


 PPUH Zakład Krawiecki S.C. Margo


Meble i wyroby z drewna E.Kołodziej


Pług - Spółdzielnia Pracy Handlowo - Produkcyjna


Firma Budowlana EFEKT S.c.


AS-PART firma handlowo-usługowa Joanna Baran